Implant Masters Poland - stowarzyszenie implantologów, wyjątkowa jakość leczenia implantologicznego


Nasze towarzystwo nie służy generowaniu zysków, lecz służy doskonaleniu stomatologów w całej Polsce. Chcemy, aby obywatele Polski posiadali dostęp do wysokiej klasy fachowców. W naszym stowarzyszeniu stosujemy najnowszą technologię, a każdy członek IMP wykonuje pełen zakres leczenia. Wykorzystujemy poza tym odpowiednie komponenty i współpracujemy z profesjonalnymi pracownikami technicznymi.

Członkowie naszego stowarzyszenia posiadają elitarny dyplom zdobytym na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie. Ciągle się rozwijamy na branżowych kursach, a również szkolimy innych specjalistów do wykonywania zawodu. Nasza organizacja skupia wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają przychodnie na terenie całej Polski. Naszym przykładowym gabinetem jest Klinika Royal Dent. Dokładne dane o zakresie usług i godzinach pracy kliniki z szybko uzyskają Państwo pod nrem tel. : +48 606 390 908. Klinika Royal Dent zlokalizowana jest pod adresem: ulica Leszczyńskiego 5/7/9 we Wrocławiu. Zachęcamy wszystkich dodatkowo do sprawdzenia naszej oficjalnej witryny internetowej www. implantmasterspoland. pl/, na której mogą Państwo sprawdzić kliniki w swojej okolicy, jak i poznać więcej informacji na nasz temat.

Wszystkie wykorzystywane przez naszych stomatologów materiały są w pełni bezpieczne. Każdy nasz specjalista ma długoletnie doświadczenie w implantologii. Po raz ostatni zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, a ponadto do skontaktowania się z naszymi implantologami.


  • Dodano: 5 lat 8 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 3162
  • Kliknięć: 1118
  •  35.36
  • 304142
  • 2.00