IMAZO - Artykuły i urządzenia dla systemu HACCP


Już działasz w system HACCP lub właśnie go wdrażasz, a może dopiero planujesz jego wprowadzenie.
Z całą pewnością trafiłeś pod właściwy adres.
Posiadamy znakomitą większość materiałów niezbędnych do właściwej analizy zagrożeń oraz kontroli w punktach krytycznych. W naszej ofercie znajdziesz:

Termometry i termohigrometry (te najprostsze i te profesjonalne z możliwością rejestracji wyników). Opcjonalnie dostępne ze świadectwem wzorcowania

pH-metry, konduktometry, solomierze, tlenomierze (jak również wyposażenie w postaci elektrod, roztworów uzupełniających i wzorcowych roztworów buforowych).

Testy zużycia oleju smażalniczego. Dzięki nim określisz poziom substancji toksycznych takich jak wolne kwasy tłuszczowe czy związki polarne w użytkowanym tłuszczu.

Testy na jakość mycia i dezynfekcji np. testy na pozostałości białka, testy do oznaczania ogólnej liczby drobnoustrojów oraz drożdży i pleśni, testy PetrifilmTM, luminometry za pomocą, których ocenimy ilość mikroorganizmów na różnych powierzchniach.

Testy do oznaczeń jakościowych wykrywające obecność niskich stężeń jonów i związków chemicznych, np. ołowiu, aluminium, żelaza, chloru, cyjanków, peroksydazy, wody w maśle oraz innych.

Testy półilościowe do szybkich oznaczeń zawartości związków chemicznych. Uniwersalne i specjalne papierki wskaźnikowe pH.

Materiały do przechowywania prób. Sterylne woreczki ze specjalnym zamknięciem dostępne w różnych wielkościach idealne do przechowywania próbek w postaci stałej i płynnej. Pojemniki szklane i z tworzyw sztucznych sterylizowane radiacyjnie.

Wyroby do poboru prób. Pipety Liqui do poboru prób ultraczystych, pipety Visco do poboru substancji o średniej lepkości. Wycinaki stożkowy i cylindryczny do poboru produktów takich jak pasty, sery, tłuszcze, wosk. Próbniki komorowe, silosowe, separacyjne i mikro do niewielkich ilości. Próbnik do lodów.

Zaklejki close-it®, etykiety plombujące seal-it, plomby zabezpieczające.

  • Dodano: 17 lat 3 miesiące temu
  • Wyświetleń: 5932
  • Kliknięć: 1901
  •  32.05
  • 267221
  • 2.00