Galmet LAKIERNIA PROSZKOWA, CIECIE GIECIE SPAWANIE


Nasza firma działa na rynku od 1990 roku w branży metalowej, od 1994 roku prowadzimy lakiernię proszkową. Posiadamy odpowiednie zaplecza produkcyjne: Obróbka skrawaniem Sprzęty i maszyny ślusarskie, Spawalnia, Ciecie, giecie profili blach i rur, Lakiernia proszkowa, Magazyn Świadczymy usługi w zakresie ślusarstwa ogólnego. Produkujemy metalowe elementy wg uzgodnien: Konstrukcje metalowe: kraty ozdobne, okiennice, balustrady, ogrodzenia, bramy wjazdowe, bramy przesuwne ( także z elementów kutych),. Elementy drogowe: ramki do znaków z nazwami ulic bariery drogowe, bariery przecwtłumowe oraz inne wyroby z metalu według potrzeb zamawiających Gięcie i cięcie rur, profili itd. Zapewniamy kompleksową obsługę (, projekty, produkcja elementów nietypowych na bazie metalu). Oferujemy kompleksową obsługę od projektu przez wykonanie po zapakowany towar gotowy do odbioru.
Firma specjalizuje się w lakierowaniu proszkowym elementów aluminiowych, stalowych i ocynkowanych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam ma wypracowanie technologii zapewniającej wysoką jakość, krótkie terminy realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny. Maksymalne wymiary lakierowanych elementów: (szer. x wys. x dł.) 1500x2000x3000 oraz 1200x1700x7000
Konkurencyjność rynku i jego wymagania sprawiły, że firma w 2005 roku wdrożyła Systemy Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 i otrzymała certyfikat TÜV Managrment Service. Właściciele firmy postanowili określić cele dotyczące jakości i dbałości o środowisko naturalne, sposoby ich realizacji które stały się przesłaniem do działania skierowanego na klienta.

  • Dodano: 13 lat 7 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 5419
  • Kliknięć: 2348
  •  43.33
  • 275609
  • 3.00