Gabinet kosmetyczny Jelenia Góra


Gabinet kosmetyczny Jelenia Góra ma do zaoferowania szereg profesjonalnych zabiegów odmładzających, przeciwzmarszczkowych, ujędrniających na twarz oraz ciało. Pełna oferta znajduje się na www.ellin.pl/oferta. Dodatkowo Salon kosmetyczny Ellin zachęca do odwiedzania zakładki z promocjami na www.ellin/promocje, gdzie regularnie umieszczane są różnego rodzaju promocje.

Wszystkie zabiegi kosmetyczne w Medi Spa Ellin, wykonywane są przez doświadczonego magistra kosmetologii. Każdy klient, może skorzystać z jednorazowej bezpłatnej konsultacji, dzięki której kosmetolog dobierze odpowiedni program zabiegowy do rodzaju skóry. Wszystkie wykonywane zabiegi na twarz w Medi Spa Ellin są skuteczne i bezpieczne, dzięki aparaturze najnowszej generacji. Są to między innymi mikrodermabrazja korundowa, mezoterapia bezigłowa czy peeling kawitacyjny. Podczas każdego zabiegu, kosmetolog wykorzystuje tylko i wyłącznie dermokosmetyki najlepszych marek.Dużym atutem Medi Spa Ellin jest posiadanie autoklawu do sterylizacji przyrządów, dzięki czemu każdy klient ma pewność, że zabieg zostanie wykonany w sterylnych warunkach gwarantujących bezpieczeństwo. Salon kosmetyczny Medi Spa Ellin posiada w swojej ofercie, różnego rodzaju pielęgnujące zabiegi na ciało. Są to między innymi masaże relaksacyjne, antycellulitowe, relaksujące lecznicze itp. Dodatkowo każdy może skorzystać z zabiegów nawilżających, drenujących, wyszczuplających i detoksykujących. Szczególną popularnością cieszą się zabiegi redukujące cellulit, przy pomocy urządzenia endermologia.

Gabinet kosmetyczny Jelenia Góra zaprasza wszystkich do skorzystania z oferty i odwiedzenia strony internetowej www.ellin.pl, na której można znaleźć wszystkie informacje i dane kontaktowe.


  • Dodano: 8 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2147
  • Kliknięć: 860
  •  40.06
  • 286205
  • 1.00