Fotografia ślubna Rzeszów


Moja specjalność to fotografia ślubna. Param się nią od lat, jest to moja ogromna miłość i pasja. Najbardziej lubię widzieć błysk radości w oczach Pary Młodych, kiedy po raz pierwszy zobaczą swoje zdjęcia w cudownym fotoalbumie albo fotoksiążce.

Realizując reportaż z Waszego wyjątkowego dnia: od ubierania się (niekiedy nawet rozpoczynam od sesji zdjęciowej u kosmetyczki, albo u fryzjera) poprzez błogosławieństwo, uroczystość ślubną w świątyni, lub USC, oraz zabawę weselną aż po oczepiny, dbam o to, aby zdjęcia były szczere, wiarygodne, ale także cudowne.

Nie lubię ustawiać, przestawiać, nie reżyseruję. Uwieczniam Was szczerze, bo Wasze piękno tkwi w Waszych emocjach, zachowaniach, w Waszych oczach. To Wasza niepowtarzalność czyni Wasze kadry wyjątkowymi.

Zamów sesję, a zrozumiesz że nawet zdjęcia plenerowe mogą być fajną frajdą, bez nudnego ustawiania i sztucznych uśmiechów. Mój sposób pracy bardziej przypomina reportaż, niż zwyczajną fotografię okolicznościową.

Nad każdym zleceniem pracuję z asystentem, dzięki czemu ani jeden niepowtarzalny kadr nie nie zostanie pominięty. Możemy także zrobić mrowie ciekawych zdjęć z kościoła, bez zbędnego przyciągania uwagi i przeszkadzania.

Zapraszam do poczytania o mojej pracy reportaży ślubnych, oraz sesji zdjęciowych na stronce: http://www. olbrechtwojnowska. pl

Oprócz zdjęć ślubnych moja specjalność to także fotografowanie chrztów, oraz rodzinne sesje zdjęciowe.

Zapraszam!


  • Dodano: 8 lat 5 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2831
  • Kliknięć: 913
  •  32.25
  • 287522
  • 2.00