Dodano dnia: 13.06.2013 o godz: 12:39 | Numer ID: 287732
Link nie działa/spam ?

Fotografia ślubna Mielec

Zdjęciami ślubnymi fascynuję się od wieków, jest to moja ogromna miłość i hobby zarazem. Najbardziej uwielbiam widzieć błysk szczęścia w oczach klientów, kiedy po raz pierwszy zobaczą swoje zdjęcia w ekskluzywnym albumie ślubnym albo fotoksiążce.

Robiąc reportaż z całego dnia: od przygotowań (czasem nawet zaczynam od fotek u kosmetyczki, lub u fryzjerki) poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubną w kościele, lub urzędzie, oraz wesele aż do północy, troszczę się, aby fotografie były szczere, wiarygodne, ale równocześnie cudowne.

Nie cierpię ustawiać, przestawiać, nie wpływam na Was. Fotografuję Was szczerze, bo Wasz charakter tkwi w Waszych emocjach, gestach, spojrzeniach. To Wasza indywidualność czyni Wasze zdjęcia wyjątkowymi.

Przyjdź na sesję, a zobaczysz że nawet zdjęcia w plenerze mogą być fajną frajdą, bez męczącego przestawiania i wymuszonych póz. Fotograf Mielec to ja, a mój sposób pracy bardziej wygląda jak zdjęcia reporterskie, niż zwyczajną fotografia ślubna.

Przy każdym zleceniu robię zdjęcia z asystentem, dzięki czemu żaden niepowtarzalny moment nie zostanie przeoczony. Możemy także uzyskać mrowie ciekawych fotografii z kościoła, bez zbędnego zwracania uwagi i przeszkadzania.

Oprócz zaślubin uwieczniam także chrzciny, oraz wykonuję sesje zdjęciowe rodzinne.

Szczegóły strony www.fotografia-slubna.mielec.pl:

Komentarze do strony: www.fotografia-slubna.mielec.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.fotografia-slubna.mielec.pl

Fotografia ślubna Mielec
Fotografia ślubna Mielec
Fotografia ślubna Mielec
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: