Dodano dnia: 15.11.2012 o godz: 14:33 | Numer ID: 284050
Link nie działa/spam ?

Fotografia Ślubna Kielce - Marcin Syska

Witam Państwa serdecznie, nazywam się Marcin Syska i pracuję jako fotograf ślubny Kielce. Całe moje zawodowe związane jest z fotografią. Prowadzę firmę Grupa MSF zajmującą się fotografią i grafiką. Moją zawodową pasją jest Fotografia Ślubna Kielce, której poświęcam większość czasu i uwagi.

Jakie są moje zdjęcia ślubne Kielce? Przede wszystkim są szczere, prawdziwe i naturalne. Absolutnie nie znaczy to jednak, że są w jakikolwiek sposób przypadkowe. Dzięki niemałemu doświadczeniu jakie zdobyłem pracując jako fotograf ślubny Kielce, potrafię zatrzymywać chwile w dokładnie przemyślanych kadrach. Moja fotografia ślubna Kielce to dobrze zbilansowana mieszanka stylizowanej, subtelnej fotografii portretowej i fotoreportażu. Potrafię być niezauważalny (jak ninja), ale potrafię też współpracować z Parą i pomagać Jej, abyśmy razem doszli do doskonałych fotografii ślubnych.

Moja artystyczne zdjęcia ślubne Kielce wykonuję korzystając zarówno z profesjonalnego sprzętu cyfrowego marki Canon jak i z aparatów analogowych naświetlając tradycyjny film. Dodatkowo oferuję Państwu niespotykane nigdzie indziej zdjęcia ślubne wykonywane aparatem Holga. Zdjęcia z Holgi mają swój niepowtarzalny, specyficzny klimat, w mojej opinii bardzo atrakcyjny.

Pieczołowicie obrobione zdjęcia ślubne Kielce prezentuję Państwu oprawione w ekskluzywny album ślubny Barański lub w formie estetycznej fotoksiążki.

Przygotowałem dla Państwa również Poradnik Młodej Pary, aby pomóc Państwu w organizacji ślubu oraz wyborze osoby, która wykona dla Państwa zdjęcia ślubne Kielce.

Szczegóły strony www.marcinsyska.pl:

Komentarze do strony: www.marcinsyska.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.marcinsyska.pl

Fotografia Ślubna Kielce - Marcin Syska
Fotografia Ślubna Kielce - Marcin Syska
Fotografia Ślubna Kielce - Marcin Syska
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: