Dodano dnia: 04.02.2019 o godz: 13:14 | Numer ID: 315678
Link nie działa/spam ?

Fizjoterapeuta Wrocław

dr Wojciech Kopaczyński - doktor nauk o kulturze fizycznej, magister fizjoterapii.
Wiele lat współpracuje ze sportowcami oraz klubami sportowymi dbając o właściwe przygotowanie ich do zawodów, a także lecząc z kontuzji.

Fizjoterapeuta dr Kopaczyński pomaga pacjentom we Wrocławiu w powrocie do sprawności, między innymi przywraca zdolność do aktywności fizycznej.
Współcześnie rehabilitacja to działanie kompleksowe, które ma za zadanie eliminację wszystkich deficytów pacjenta, zarówno z obszaru fizyczności, psychiki, a także życia społecznego.
W XXI wieku sprawność jest rozumiana szerzej, niż tylko zdolność do poruszania się.
Celem fizjoterapii jest powrót pacjenta do pełni sił fizycznych, umysłowych, a także aktywności życiowej zbliżonej do tej przed wypadkiem, chorobą czy urazem.

W gabinecie Fizjoterapeuty dr Wojciecha Kopaczyńskiego stosowane są różne metody terapii manualnej. Terapia manualna to dział medycyny interwencyjnej, pokrewny ortopedii. Leczenie opiera się tu na manipulacjach, mobilizacjach i innych bodźcach. Terapia manualna w tym znaczeniu stanowi odpowiednik chirurgii. Fizjoterapeuci “operują” na tkankach miękkich i otoczeniu narządów wewnętrznych. Różnica w tym, że są to operacje bezkrwawe a po interwencji terapeuty wszystkie narządy pacjenta pozostają na swoim miejscu.

Szczegóły strony https://rehabilitacja.wroc.pl:

Komentarze do strony: https://rehabilitacja.wroc.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://rehabilitacja.wroc.pl

Fizjoterapeuta Wrocław
Fizjoterapeuta Wrocław
Fizjoterapeuta Wrocław
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: