Filmy z powietrza i fotografie z lotu ptaka Aeromovie.pl


Wysokiej jakości filmy FULL HD oraz fotografie realizujemy za pomocą specjalistycznej bezzałogowej zdalnie sterowanej platformy latającej, wyposażonej w 8 cichych silników elektrycznych. W trakcie realizacji ujęć z lotu ptaka, na ziemi mamy pełną kontrolę nad nagrywanym obrazem, który przekazywany jest na żywo za pomocą kamery do odbiornika LCD. Platforma, którą posiadamy umożliwia pionowy start, nieruchomy zawis w powietrzu jak i pościg za filmowanym obiektem. Ponadto mamy możliwość manipulowania zainstalowaną na platformie kamerą. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Nasza oferta jest bardzo atrakcyjną alternatywą porównując z kosztami wynajęcia prawdziwego śmigłowca. Teraz filmy i fotografie z lotu ptaka dzięki naszej ofercie są w zasięgu ręki. Wystarczy się z nami skontaktować w celu omówienia szczegółów.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług każde zlecenie omawiamy indywidualnie. Realizujemy filmy i fotografie reklamowe, które wykorzystywane są:

- na rynku deweloperskim ( prezentacja osiedli mieszkalnych, budynków użytkowych, przemysłowych, fabryk, prywatnych posiadłości )

- w reklamie ( agencje reklamowe )

- w marketingu/promocji ( prezentacja firm, hoteli…….. obiektów sportowych )

- w turystyce (prezentacja pensjonatów, domów wczasowych, pól golfowych )

- podczas sprzedaży nieruchomości( prezentacja domów, działek, terenów

- podczas inspekcji technicznych (mostów, dróg, miejsc trudno dostępnych, lasów )

- podczas organizacji imprez masowych ( koncerty, pokazy, wydarzenia sportowe )

- w szeroko pojętej rozrywce ( teledyski i filmy wymagające ujęć z lotu ptaka, )

- w archiwizacji postępu prac budowlanych nad danym obiektem/miejscem

Siedziba firmy mieści się w Bieruniu Nowym na Śląsku.

Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju.

Nie realizujemy zleceń podczas:- opadów atmosferycznych- zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze powietrza- przy sile wiatru większej niż 5 m/sZamów u nas film i zdjęcia z lotu ptaka i pokaż innym Twoją firmę z najlepszej perspektywy!


  • Dodano: 7 lat 9 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2074
  • Kliknięć: 963
  •  46.43
  • 291796
  • 2.00