Eko-Izolacje - docieplenia poddaszy i stropodachów


Wybudowanie domu za jednym zamachem jest naprawdę kosztowną inwestycją. Dlatego większość osób decyduje się na spełnienie swojego marzenia w kolejnych etapach. Pierwszym z nich jest oczywiście wylanie fundamentów i postawienie ścian. Kolejnym jest położenie dachu. Natomiast jeśli chodzi o środek to zazwyczaj, szczególnie w przypadku domu piętrowego, poddasze zostaje na koniec.

Warto w myślach mieć już kolejną inwestycje, jaką są docieplenia poddaszy. Docieplenie w sposób tradycyjny może i owszem przyczynić się do tego, że poddasze będzie cieplejsze, ale może skończyć się to wnikaniem wilgoci do środka budynku. Ponadto położenie dużych płatów wełny mineralnej pod bardzo połamany dach, przyczyni się do powstania wielu pustych zakamarków, które mogą prowadzić do nieszczelności. Natomiast wprowadzony specjalny ekologiczny granulat, powoduje dostanie się materiału izolacyjnego w każdą szczelinę. Oprócz tego następuje również poprawa izolacji akustycznej. Dlatego nie mówimy tutaj wyłącznie o izolacji termicznej, która jest naturalnym zamierzeniem docieplenia poddaszy. Ale również odizolowaniu wnętrza mieszkania od hałasu panującego poza domem.

Okazuje się, że w domach postawionych przy ruchliwych ulicach labo na przykład lotniskach, izolacja akustyczna odgrywa bardzo ważną rolę. Ponadto poprawa izolacji akustycznej niesie ze sobą korzyści wygłuszenia hałasu w budynkach nowych jak i takich, które zostały wyremontowane. Jeśli będzie chciało się podsumować temat nowoczesnej ekologicznej izolacji, można wyciągnąć bardzo wiele pozytywnych wniosków. Chociażby takich, że stropodachy ocieplenie pozwalają na obniżenie rachunków za ogrzewanie, ale także wentylację. Fakt, że zimą stropodachy ocieplenie nie pozwalają na przepuszczanie zimnego powietrza do środka, jest naturalną rzeczą. warto zatem zainwestować i całą realizację tak skomplikowanego przedsięwzięcia jakim są docieplenia poddaszy i stropodachów powierzyć solidnej i sprawdzonej już na rynku firmie. Eko-Izolacje gwarantują fachowe podejście do całego szeregu działań związanych z docieplaniem budynków. Nowoczesne metody ekologiczne jakimi są choćby wdmuchiwanie izolacji Ekofiber zagwarantuje solidność wykonanej usługi na wiele lat.


  • Dodano: 9 lat 2 miesiące temu
  • Wyświetleń: 5951
  • Kliknięć: 1887
  •  31.71
  • 295529
  • 3.00