Demot - części samochodowe


Obecnie na terenie Polski powstaje coraz więcej punktów, w których prowadzony jest skup aut powypadkowych. Jest to spowodowane rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu działalność, w której jest realizowane nie tylko samo złomowanie pojazdów, ale również są odzyskiwane używane części samochodowe oraz skup złomu. Tego typu stacja demontażu pojazdów z reguły zajmuje się również odzyskiwaniem części samochodowych i rozbiórką samochodów, co w znacznym stopniu rozszerza jej zakres działalności. Integralną częścią działalności firmy Demot.pl, co wzbogaca i rozszerza jej ofertę, są podmioty powołane do życia w następujących formach:
- stacja demontażu pojazdów, w której każdy chętny może prosić o usługę złomowanie aut. Stacja demontażu pojazdów za w/w usługę nie pobiera opłat, po warunkiem, że złomowanie aut, dotyczy tych pojazdów, które nie są znacznie zdekompletowane. Stacja demontażu pojazdów, zwana także w firmie Demot.pl jako Punkt Przyjęcia Pojazdów Przeznaczonych do Utylizacji prowadzi także skup części do aut, jak również pojazdów powypadkowych.
- komis samochodowy, z szeroką i bogatą ofertą samochodów używanych, w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.
Wszyscy Ci z Państwa, których zainteresuje oferta firmy Demot.pl, i zdecydują się na skorzystanie z jej usług, spotkają się z fachową, miłą i kulturalną obsługą, ze strony kreatywnego zespołu pracowników firmy Demot.pl, dążących swą pracą i postawą do zadowolenia każdego z Państwa. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

  • Dodano: 11 lat 3 tygodnie temu
  • Wyświetleń: 6266
  • Kliknięć: 2001
  •  31.93
  • 278777
  • 2.00