Darmowa Reklama w Internecie, Katalog usług | firmas.pl


Daj szansę swojej firmie i dołącz na największego w sieci katalogu usług. Darmowa reklama w Internecie to dzisiaj coś niespotykanego a jednak u nas masz możliwość zaprezentować swoją firmę nie ponosząc żadnych kosztów. To za co gdzie indziej musisz zapłacić u nas otrzymasz za darmo: profesjonalna wizytówka, która zapewni Twojej firmie estetyczną i dokładną prezentację, geolokacja czyli mapa dojazdu do firmy, własna galeria zdjęć z możliwością tworzenia albumów i dodawania nieograniczonej ilości zdjęć, cenniki, możliwość drukowania wizytówek, opinie klientów z możliwością moderacji i odpowiedzi, blog biznesowy i własna strona www z możliwością dowolnej edycji oraz wyboru wyglądu spośród ponad 150 szablonów graficznych... Twój koszt: 0 zł. To jest okazja, której nie możesz przegapić. Teraz możesz Dodać firmę do firmas. pl i pozyskać setki nowych klientów.

Oto niektóre z funkcjonalności firmas. pl

1. Wizytówka internetowa: Prezentacja danych adresowych, cennika, zdjęć, własne logo oraz opis firmy.

2. Geolokacja:Mapa ułatwiająca zlokalizowanie firmy.

3. Własne logo:Możliwość wgrania własnego logo graficznego. Logo widoczne będzie na liście firm oraz na wizytówce internetowej.

4. Informacje kontaktowe:Zamieszczenie informacji kontaktowych takich jak adres, telefon, strona www.

5. Własna strona WWW:Strona www (druga wizytówka) w domenie firmet. pl. Możliwość wyboru jednego z ok 150 szablonów graficznych, dodawanie własnych zakładek (podstron), edycja treści za pomocą edytora. Możliwość prowadzenia bloga firmowego.

6. Własna galeria zdjęć:Możliwość dodania dowolnej ilości zdjęć oraz albumów. Zdjęcia będą prezentowane na stronie www oraz w wizytówce internetowej.

7. Opinie klientów:W wizytówce oraz na stronie www klienci mogą wyrazić swoją opinię na temat Twojej firmy. Opinie można wyłączyć, usunąć oraz skomentować.

8. Cenniki:Możliwość utworzenia cennika z dowolną ilością produktów (lub usług) oraz kategorii.

9. Drukowanie cennika:Przygotowany cennik można zapisać w formacie PDF a następnie wydrukować.

10. Drukowanie wizytówek:Moduł generuje wizytówki firmowe, które zawierają dane adresowe firmy oraz logo graficzne. Wizytówki są zapisywane do pliku PDF.

11. Wtyczki społecznościowe:W wizytówce oraz na stronie internetowej są dostępne wtyczki społecznościowe takie jak "Lubię to" czy "Google+". Gość odwiedzający stronę lub wizytówkę może za pomocą wtyczki wyrazić swoją opinię na temat firmy w takich portalach jak Facebook czy Google+. Stosowanie wtyczek ma pozytywny wpływ na popularność strony oraz jej pozycjonowanie.

12. Własny panel administracyjny:Panel administracyjny umożliwia pełną administrację wizytówką oraz stroną www, zmianę danych adresowych i dostęp do statystyk konta.

Wszystkie nowe wizytówki oraz strony utworzone w firmas. pl są przez nas pozycjonowane.


  • Dodano: 8 lat 1 miesiąc temu
  • Wyświetleń: 2801
  • Kliknięć: 372
  •  13.28
  • 288723
  • 2.00