Coaching Wrocław - Strefa Zmiany


**Coaching Wrocław** Strefa Zmiany - Zajmujemy się tym, co umożliwia i ułatwia zmianę innym ludziom i organizacjom.

Posiadamy bogate doświadczenie w pracy **coachingowej** oraz szkoleniowej.

Specjalizujemy się w pracy nad podnoszeniem efektywności w myśleniu i działaniu, **coachingu menadżerskim**, **coachingu kariery** oraz **coachingu relacji**.

W naszej ofercie znajduje się:

**Trening efektywności**Trening efektywności jest dla osób, które chcą poprawić efektywność swojej pracy, zracjonalizować działania swoje lub swojej firmy, przeanalizować sposób organizacji czasu, zmienić swoje nawyki na bardziej efektywne.

**Coaching menadżerski**Coaching menadżerski jest przeznaczony dla właścicieli firm i menadżerów. Jest dla Ciebie, jeśli chcesz być bardziej efektywny w działaniu, zapewnić efektywność w działaniu zespołu, podnieść kompetencje menadżerskie, rozwiązać konkretny problem. Możemy przyjrzeć się Twojemu stylowi liderowania czy wypracować wizję prowadzenia biznesu.

**Coaching biznesowy**Coaching biznesowy to relacja trójstronna - między klientem (pracownikiem), sponsorem (firmą) oraz coachem. Integruje cele zarówno bezposredniego klienta, jak i jego organizacji. Jest partnerskim, zorientowanym na rezultaty i systematycznym procesem zmiany. Proces coachingu jest zorientowany na rozwiązanie, nie na problem. Wszystkie działania mają miejsce w ramach kontraktu zawartego z organizacją i zmierzają do zrealizowania wyznaczonych celów.

**Coaching relacji**Coaching relacji jest dla osób, które chcą podnieść jakość komunikacji, rozwiązać konflikt, dobrze czuć się z ludźmi, spojrzeć na relację z innego, obiektywnego punktu widzenia, nauczyć się dystansu, lepiej rozumieć innych.


  • Dodano: 7 lat 11 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1873
  • Kliknięć: 821
  •  43.83
  • 290008
  • 3.00