Biuro Rachunkowe Szczecin Finiks


Do każdego Kontrahenta i zlecenia przystępujemy indywidualnie. Ukontentowanie klientów biura rachunkowego jest dla nas priorytetem. Miejsce stałego pobytu naszego biura rachunkowego mieści się w głównym punkcie Szczecina.

Umożliwiamy oszczędność kosztownego czasu naszych Kontrahentów, zapewniamy nowoczesną i sprawną księgowość, prowadzoną starannie, precyzyjnie z kodeksami i bez ryzyka, a przede wszystkim w osiągalnych opłatach.

Właściwie z obowiązkowymi regułami biuro posiada stosowne ubezpieczenie związane z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi, które gwarantuje kontrahentom odpowiednie bezpieczeństwo. Funkcjonujemy na bazie licencji wydanej za pośrednictwem Ministra Finansów, która potwierdza umiejętności do prowadzenia usług podatkowych w naszym biurze. Wieloletnia praktyka zawodowa pozwoliła naszym pracownikom na zgłębienie szerokiego zakresu zagadnień podatkowych.

Niedrogie Biuro Rachunkowe Finiks świadczy usługi rachunkowe dla małych i średnich jednostek. Prowadzona księgowość jest rzetelna i szybka. Biuro Rachunkowe Szczecin stara się, żeby księgowość oraz sprawy kadrowo-płacowe nie tworzyły więcej dla Państwa kłopotu.

Oferta biura rachunkowe Finiks

Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa wyczekiwaniom, dlatego stawiamy na nieustanny postęp zawodowy naszych pracowników. Nasza kadra posiada wysokie kwalifikacje również dba o ich nieprzerwanie podnoszenie w celu zapewnienia najwyższego standardu obsługi.

Gwarantujemy bezpieczeństwo prowadzenia biznesu poprzez świadczenie całościowej obsługi w zakresie usług rachunkowych oraz kadrowych. Obsługę jednostek prowadzimy w oparciu o najświeższe, sprawdzone programy gwarantujące poprawność realizowanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych. Cennik Księgowośc Szczecin


  • Dodano: 8 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2403
  • Kliknięć: 784
  •  32.63
  • 286789
  • 1.00