Biuro rachunkowe Szczecin - EPA Omnia


EPA Omnia sp. z o. o. to część silnie ugruntowanej na rynku grupy EPA. Łączymy nowoczesność z wieloletnimi tradycjami oraz doświadczeniem. Ludzie tworzący naszą grupę to wysoko wykwalifikowani specjaliści, których celem jest nieustanny rozwój swoich umiejętności, a tym samym oferty kierowanej do Klientów w Szczecinie oraz całym kraju. EPA Omnia to biuro rachunkowe zajmujące się szeroko rozumianą obsługą biznesu.

Oferujemy:

1. Pełna księgowość - usługi księgowe prowadzone zgodnie z ustawą o rachunkowości zgodnie przepisami prawa podatkowego oraz zakładowym planem kont2. Reprezentowanie klienta przez pełnomocnika biura rachunkowego przed organami podatkowymi w zakresie bieżących spraw księgowych. 3. Wsparcie klienta przez biuro rachunkowe podczas czynności sprawdzających i kontroli skarbowych4. Sporządzanie obowiązkowych sprawozdań statystycznych dla GUS i NBP w zakresie prowadzonych usług księgowych5. Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych: bilansu, rachunku zysków i strat, informacji dodatkowej oraz, jeśli występuje u Państwa taki obowiązek, zestawienia zmian w kapitale i rachunku przepływów pieniężnych. 6. Prowadzenie i przechowywanie w biurze rachunkowym Szczecin Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów7. Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych PIT-36 i PIT-36L8. Zakładanie lub przejęcie oraz bieżące prowadzenie i uzupełnianie w biurze rachunkowym Szczecin teczek osobowych pracowników9. Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac zgodnie z regulaminem wynagradzania obowiązującym u Klienta oraz z przepisami prawa. 10. Wszystkie inne czynności księgowo-administracyjne według życzenia klienta oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dodatkowo specjalnie dla naszych klientów oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne pozwalające na podgląd do dokumentów firmy, raportów oraz analiz.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


  • Dodano: 10 lat 1 tydzień temu
  • Wyświetleń: 6331
  • Kliknięć: 2110
  •  33.33
  • 289877
  • 2.00