Biuro Rachunkowe Perfekto


Specjalizujemy się w usługach z zakresu prowadzania księgowości i rozliczania płac na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasz zespół składa się z młodych profesjonalistów, otwartych na potrzeby klientów i zaangażowanych w budowanie zasad elastycznej, opartej na zaufaniu współpracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców naszych usług, oferujemy różnorodny zakres i rozmaite formy współpracy.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim satysfakcją naszych klientów. Rozwiązania, które proponujemy bazują na nowoczesnych systemach komputerowych oraz ciągle rozwijanej i aktualizowanej wiedzy naszych pracowników.

Zakres usług opracowany został z myślą o podmiotach zainteresowanych maksymalizacją korzyści wynikających z usług outsourcingu, otwartych na nowoczesne systemy zarządzania jakością, oczekujących gwarancji wykonanej usługi.

Klient rezygnując z własnego księgowego unika kosztów personalnych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, ubezpieczenie, szkolenia itp. ) związanych z zatrudnieniem pracowników w działach finansowo-księgowym i kadrowym oraz wielu nakładów inwestycyjnych ponoszonych na utrzymanie dodatkowej powierzchni biurowej, organizację i wyposażenie stanowisk pracy w sprzęt biurowy, zakup i aktualizację specjalistycznego oprogramowania.

Poza standardową realizacją usług księgowych, klienci mogą zawsze liczyć na doradztwo w kwestiach finansowych, podatkowych i prawnych.

Wizja załatwiania zawiłych formalności często podcina skrzydła przyszłemu przedsiębiorcy i powoduje rezygnację z wcielenia planów w życie.

Naszą misją jest umożliwienie Państwu skupienia się na tym co najważniejsze, czyli na pomysłach i rozwoju. Oferujemy kompleksowe doradztwo w kwestiach prawnych i organizacyjnych, jak również przeprowadzamy wszelkie czynności związane z przygotowaniem koniecznej dokumentacji i przekazaniem jej odpowiednim instytucjom. Świadczona przez nas księgowość online jest doskonałym wsparciem zarówno dla małych, jak i średnich firm, które chcą się skupić tylko i wyłącznie na własnym rozwoju, wszelkie sprawy finansowe i kadrowe pozostawiając w rękach fachowców.

Dzięki nowoczesnemu podejściu do zagadnień księgowości, skupiamy się nie tyko na procesowaniu danych dla potrzeb fiskalnych, ale także tworzymy dla naszych Klientów narzędzia, dzięki którym stają się bardziej konkurencyjni na rynku. Proponowaną przez nas księgowość online kierujemy także do firm, które rozliczają się przy pomocy uproszczonych metod księgowości, jak Książka Przychodów i Rozchodów, Ryczałt i Karta Podatkowa. Wierzymy w to, że usługi przez nas oferowane, w tym głównie księgowość online sprostają Państwa oczekiwaniom i potrzebom.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz posiadamy Certyfikat Ministra Finansów. Nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie OC.


  • Dodano: 7 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 2377
  • Kliknięć: 901
  •  37.9
  • 293908
  • 2.00