Biura wirtualne i pokoje konferencyjne - Regus Polska


Zrównoważony biznesBędąc największym światowym dostawcą rozwiązań dotyczących elastycznych miejsc pracy, ponosimy dużą odpowiedzialność.

Firma Regus działa w ponad 750 miastach w 100 krajach współpracując ze zróżnicowanymi udziałowcami oraz obsługując różne łańcuchy dostaw. Mimo, że nasza globalna struktura jest rozległa, staramy się zachować równowagę w sposobie prowadzenia działalności. Celem firmy Regus jest zapewnienie zatrudnienia i odpowiedzialnych inwestycji w społecznościach na całym świecie, przy szczególnej dbałości o środowisko.

Współpracując z firmą Regus zapewniasz zrównoważenie własnej działalności.

Dzięki zrównoważonemu rozwojowi swojej działalności firma Regus może zapewnić innowacyjne produkty i usługi, które wspierają klientów w prawidłowym prowadzeniu działalności gospodarczej. Wiele naszych produktów jest z natury zrównoważonych, umożliwiając klientom zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, wpływu na środowisko i osiągnięcie lepszej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Postrzegamy to jako domknięcie pętli zrównoważonego rozwoju.

Koncepcja firmy Regus dotycząca zrównoważonego rozwoju:Prowadzenie działalności z odpowiedzialnością społeczną i środowiskowąZrównoważony rozwój globalny oferuje zatrudnienie i odpowiedzialne inwestycje społeczne, przy zachowaniu dbałości o środowiskoZapewnienie klientom zrównoważonych produktów i usługWzrost świadomości wśród naszych udziałowców


  • Dodano: 9 lat 1 miesiąc temu
  • Wyświetleń: 5419
  • Kliknięć: 1452
  •  26.79
  • 296301
  • 2.00