Autorskie projekty szablonów i stron internetowych na zamówienie


3DESIGN4U - profesjonalne i nowatorskie projekty szablonów oraz stron internetowych na zamówienie w atrakcyjnych cenach.

Każde zlecenie zaprojektowania strony internetowej zaczyna się od pomysłu, gdyż do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Zapoznajemy się z branżą zleceniodawcy i na tej podstawie tworzony jest wstępny projekt graficzny. Następnie przedstawiony jest klientowi do akceptacji. Nie korzystamy z żadnych generatorów. Grafika jest projektowana ręcznie, a zamawiający otrzymuje kompletne źródło całego szablonu.

Po zatwierdzeniu projektu i uzgodnieniu zawartości merytorycznej, szablon jest składany do kodu XHTML. Wdrażane są dodatkowe aplikacje jak np. formularz kontaktowy, formularz zamówienia czy przeglądarka obrazów, jeżeli wymaga tego zamówienie. Następnie całość jest walidowana pod względem poprawności w różnych przeglądarkach.

Jeśli przewidziano, proces finalny zlecenia obejmuje wdrożenie gotowego serwisu, czyli umieszczenie na dowolnie wskazanym serwerze firmy zewnętrznej. Jest to dodatkowa usługa nie wchodząca w skład projektowania szablonu lub strony internetowej.

Posiadamy doświadczenie zdobywane od 1997r. oraz wielu zadowolonych klientów. Zaprojektujemy stronę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i wykonamy ją według najnowszych standardów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i aktualnym cennikiem usług.


  • Dodano: 10 lat 10 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 6254
  • Kliknięć: 1676
  •  26.8
  • 284055
  • 2.00