Atrakcyjne apartamenty


Obszar Zakopanego to tereny wyjątkowe, urzekające urokliwymi górskimi widoczkami i specyficznym nastrojem górskiego kurortu. Planując wypoczynek w tym mieście warto zadbać o dogodne warunki pobytu, które pozwolą wypocząć w ciszy i w pełni się odprężyć. Jeśli nie masz pewności, gdzie należy szukać propozycji noclegów w Zakopanem, przejrzyj witrynę visitzakopane. pl, gdzie znajdują się najatrakcyjniejsze apartamenty w okolicy.

Widniejące w naszej ofercie apartamenty dorównują standardem ekskluzywnym pensjonatom w Zakopanem, ale gwarantują większą prywatność. Nowoczesne zaprojektowanie wnętrz służy satysfakcjonującemu wypoczynkowi. Osobna sypialnia umożliwia zdrowy sen, a pokój dzienny z telewizorem oraz kominkiem skutecznie uatrakcyjnia pobyt. Każdy z apartamentów posiada łazienkę oraz kuchnię, których nowoczesne i pełne wyposażenie pozwala nie martwić się o dodatkowy bagaż. Aby nasi Goście nie musieli martwić się o wyszukanie miejsca do zaparkowania samochodu, włączyliśmy je do oferty w ramach ceny pobytu.

W celu sprawniejszej obsługi obcokrajowców, utworzyliśmy mnóstwo wersji językowych naszej witryny. Dodatkowo pracownicy firmy sprawnie władają wieloma europejskimi językami, m. in. angielskim, hiszpańskim, czy czeskim. W Zakopanem pod adresem Tetmajera 35/12 oczekujemy na Państwa. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod nr 600 49 49 49, albo mailowy – za pomocą elektronicznego formularza. Rezerwacji apartamentów dokonywać można za pośrednictwem witryny internetowej www. visitzakopane. pl.

Nasz portal to coś więcej niż zbiór najlepszych noclegów w Zakopanem, to także informacje na temat regionu i jego atrakcji turystycznych. Planując przyjazd do Zakopanego dobrze jest zarezerwować nocleg, który umożliwi szybki dostęp do najważniejszych miejsc w regionie. Nasza oferta składa się z pokoi tuż obok Gubałówki, Wielkiej Krokwi, czy Olczy.


  • Dodano: 7 lat 8 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1619
  • Kliknięć: 397
  •  24.52
  • 292631
  • 2.00