Atopowe zapalenie skóry u dzieci - Jak je pokonać ?


Atopowe zapalenie skóry, AZS - to trudna do zdiagnozowania i leczenia choroba przewlekła. Ciągle niestety rośnie liczba dzieci cierpiących na AZS. Szczególnie trudna jest to choroba dla cierpiących dzieci i ich rodziców. Jednym ze sposobów radzenia sobie z chorobą jest noszenie przez dzieci piżamek, które mają wyjątkowe właściwości, aby wspomagać leczenie chorej skóry i nie dopuszczać do pogarszania się jej stanu. Niestety w stanach ostrych atopowego zapalenia skóry świąd staje się tak uporczywy, że dzieci mają kłopoty ze snem. Piżamki dla Alergików DERMASOVA są: przewiewne, hipoalergiczne, antybakteryjne, miękkie, wspomagają utrzymanie właściwego stanu wilgoci skóry, miłe w dotyku. Dzięki wymienionym cechom piżamki stanowią profilaktykę stanów zapalnych skóry, zapobiegają ryzyku nadkażeń bakteryjnych skóry i grzybicy, zmniejszają uporczywość świądu. W efekcie dziecku poprawia się stan skóry i komfort życia, dziecko może spokojnie spać. Piżamki uszyte są z materiału EVOLON, którego antyroztoczowe i antybakteryjne cechy zostały potwierdzone certyfikatami - http://www. dermasova. pl/evolon

Komplet bielizny nocnej DERMASOVA to piżamka, paputki i rękawiczki.

Szczegółowy opis bielizny nocnej DERMASOVA znajduje się na http://www. dermasova. pl/piżamki.

Marka Dermasova umożliwia darmowe przetestowanie rękawiczek - wejdź na stronę marki DERMASOVA i dowiedz się jakie to proste.

Na stronie dermasovy znajdują się też opisane wszystkie istotne zasady jakimi należy się kierować przy leczeniu atopowego zapalenia skóry.


  • Dodano: 7 lat 11 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1629
  • Kliknięć: 602
  •  36.96
  • 290875
  • 2.00