Dodano dnia: 22.04.2021 o godz: 15:44 | Numer ID: 324290
Link nie działa/spam ?

Arkadiusz Michalski - nauka dwuboju olimpijskiego

Oficjalna strona internetowa Arkadiusza Michalskiego - mistrza Europy, brązowego medalisty Mistrzostw Świata i olimpijczyka w podnoszeniu ciężarów / dwuboju olimpijskim.

Nauka dwuboju olimpijskiego / podnoszenia ciężarów. Plany i programy treningowe pod dwubój olimpijski, warsztaty i szkolenia z dwuboju olimpijskiego, treningi personalne, trening online, obozy sportowe.

Warsztaty i szkolenia:
Jedno lub dwudniowe szkolenia i warsztaty treningowe w zakresie dwuboju olimpijskiego. Poszerz swoją wiedzę na temat treningu oraz techniki podnoszenia ciężarów.

Treningi personalne:
Trening personalny z nastawieniem na dwubój olimpijski. Nie są to standardowe zajęcia gdzie wykonujesz plan treningowy. Tutaj poznasz lepiej technikę dwuboju olimpijskiego oraz zasady treningu w podnoszeniu ciężarów. Zajęcia odbywają się w formie warsztatów.

Plany treningowe:
Po wielu latach treningu zdaje sobie sprawę, że jeden idealny plan treningowy po prostu nie istnieje. Możliwości tworzenia planu jest wiele i w zależności od potrzeb można sięgnąć po wiele rozwiązań. Jeśli chciałbyś/chciałabyś skorzystać z proponowanych przeze mnie planów treningów, zobacz na mojej stronie jakie aktualnie są dostępne.

Szczegóły strony https://www.arkadiuszmichalski.com:

Komentarze do strony: https://www.arkadiuszmichalski.com

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://www.arkadiuszmichalski.com

Arkadiusz Michalski - nauka dwuboju olimpijskiego
Arkadiusz Michalski - nauka dwuboju olimpijskiego
Arkadiusz Michalski - nauka dwuboju olimpijskiego
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: