Akademia Florystyki - kursy florystyczne dla każdego


Bez wątpienia każdy z nas rozumie, jak znaczące jest obecnie rozwijanie swych kompetencji i predyspozycji, nierzadko poprzez wzięcie udziału w różnorakich kursach, które wzbogacają kwalifikacje oraz przyszykowują nas do konkretnej pracy. Naprzeciw tego typu potrzebom wychodzi Akademia Florystyki, zapewniająca swym podopiecznym wspaniałe szkolenia florystyczne, przyszykowujące do pracy bukieciarza, pogłębiające wiedzę z tematu układania roślin i zapewniające pasjonująco spędzony czas.

Praca bukieciarza skupia się na układaniu wiązanek i pozostałych dekoracji kwiatowych. Jego zadaniem jest często szykowanie kwiatów ozdobnych do wystawienia w sklepie, ich prawidłowa pielęgnacja, aranżacja ozdób oraz bukietów wedle życzenia kupujących, porady, jak troszczyć się o kwiaty, aby jak najdłużej cieszyć się ich widokiem, a także sprawy wiążące się z liczeniem wartości zamówionych kwiatów.

Akademia Florystyki gwarantuje swoim studentom kursy z zakresu florystyki wprowadzające zarówno najprostsze, podstawowe zagadnienia, jak również te bardziej specjalistyczne. Kursanci, którzy planują dopiero rozpocząć swą karierę w zawodzie takim jak bukieciarz, powinni wziąć udział w kursie dla początkujących, który wprowadzi nas w arkana zawodu i zagwarantuje zdobycie informacji z zakresu tego, jak zacząć swoją przygodę ze sztuką aranżacji roślin. Tego typu kurs to aż dziesięć godzin zajęć z zakresu teorii oraz 50 godz. zajęć praktycznych, w trakcie których zdobędziemy wiedzę o florystycznych zasadach kompozycyjnych, dotyczących różnych specjalności zawodu. Poznamy, na czym polega kompozycja kwiatów na różnorakie uroczystości takie jak śluby, pogrzeby, komunie, zaznajomimy się ponadto z tym, w jaki sposób wybrać odpowiedni materiał kwiatowy.

Każdy kurs kończy się sprawdzianem, a uczestnik zdobywa właściwe zaświadczenie o ukończeniu go. Profesjonalna kadra wykładowców powoduje, iż kursy są niesamowicie ciekawe, można tam przyjemnie spędzić czas i zdobyć wiedzę potrzebną do podjęcia pracy w zawodzie związanym z florystyką. Ci, którzy będą usatysfakcjonowani usługami Akademii Florystyki, mogą się też podjąć kursu dla osób bardziej zaawansowanych. Jest to również oferta adresowana do uczniów, którzy co najmniej rok wypełniali wcześniej obowiązki bukieciarza. Szkolenie to poszerzy wiedzę z obrębu aranżacji kwiatów, zahaczy także o garść tematów dodatkowych.

Siedziba Akademii Florystyki położona jest w mieście Łódź przy ul. Jaracza 36B lok. nr 3. Kod pocztowy to 90-252. Z biurem kontaktować możemy się poprzez e-mail: kursy@akademiaflorystyki.pl. Numery telefonu do filii w innych miejscowościach Polski odnajdą Państwo na witrynie internetowej http://www. akademiaflorystyki. pl.


  • Dodano: 7 lat 8 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1791
  • Kliknięć: 502
  •  28.03
  • 292941
  • 2.00