Agencja reklamowa, reklama, drukarnia, oklejanie aut Graphic Design


REKLAMA... DRUKARNIA... GRAFIKA...
i wszystko co z reklamą związane:


W XXI w. aby firma zadomowiła się na rynku, potrzebuje NIETUZINKOWEJ szaty graficznej bedącej reklamą firmy.
GRAPHIC DESIGN do wykreowania reklamy przykłada NIEZWYKŁĄ wagę, gdyż wiemy, że w dzisiejszych czasach odpowiedni obraz i przekaz to klucz do SUKCESU! Dlatego też specjalizujemy się w tworzeniu pełnej identyfikacji wizualnej firm, zaczynając od logotypu, poprzez materiały biurowe (wizytówki, ulotki, teczki, papier firmowy, foldery reklamowe, itd. ), oraz tworzeniu UNIKATOWEJ reklamy zewnętrznej a kończąc na PROFESJONALNEJ stronie www. Jednolita szata graficzna wszystkich materiałów umożliwia identyfikacje firmy na rynku.
Każde zlecenie traktujemy INDYWIDUALNIE i dokładamy wszelkich starań, aby zleceniodawca był w 100% ZADOWOLONY, a wykonany projekt SKUTECZNIE promował jego usługi czy produkty. NIE PRZEKRACZAMY wyznaczonych terminów realizacji, ponieważ SZANUJEMY Państwa i swój czas!
Pracujemy na LEGALNYM oprogramowaniu firmy ADOBE, oraz posługujemy się grafikami z banków zdjęć, a dzięki temu że jesteśmy już ponad rok na rynku posiadamy własną rozbudowaną bazę zdjęć, która może państwa zainspirować do projektu własnej reklamy-całkowicie za darmo!!!
DRUKARNIA - Posiadamy własne maszyny do drukowania dzięki temu możemy zrealizować także usługę druku przygotowanych projektów.
AKTUALNOŚCI

Dnia 27. 01. 2013r Pracownik Naszej firmy otrzymał CERTYFIKAT ukończenia szkolenia oklejania samochodów, który odbył się w siedzibie firmy ORAFOL EUROPE w Oranienburgu w Niemczech.

Dzięki ogrzewanej hali jesteśmy wstanie oklejać auta przez cały rok!!!
zmiana koloru całego auta, oklejanie materiałami reklamowymi, oklejanie aut folią ochronną/zabezpieczającą lakier

  • Dodano: 7 lat 10 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 1749
  • Kliknięć: 599
  •  34.25
  • 291522
  • 3.00