Agencja reklamowa


Agencja reklamowa Fooz na terenie Katowic powstała po to, by pomóc Twemu biznesowi w wykreowaniu jego unikatowego wizerunku oraz odróżnieniu się spośród innych. Wyjątkowo interesujemy się tym, aby przedsiębiorstwo można było zobaczyć w internecie – obszarze w którym usługobiorcy decydują o tym czyje usługi polecą oraz z kogo usług skorzystają. Nasza działalność jest naszym zamiłowaniem, dzięki czemu każde zadania za które jesteśmy odpowiedzialni są naprawdę świetnie i gruntownie wykonane.

Za sprawą naszych świadczeń, stworzycie od początku wizerunek swojego biznesu. Przyjrzymy się Twoim konkurentom jak również wyznaczymy grupę ostateczną klientów. Razem stworzymy formę kontaktu z konsumentami, a potem weźmiemy się za zrobienie loga, biletu wizytowego, serwisu internetowego jak również reszty elementarnych rzeczy. Na skutek tego zyskacie identyfikację wizualną, pozwalającą na określenie wartości oraz pozycji firmy.

Zajmujemy się także fotografią i świadczymy usługi z obrębu zdjęć reklamowych, zdjęć architektury i wnętrz, fotografii produktu, sesji wizerunkowych, portretów firmowych, internetowych wycieczek, postprodukcji i produkcji sesji zdjęciowych. Jesteśmy świadomi tego, że wizerunek demonstruje częściej zdecydowanie więcej niż mowa, dlatego do jego zrobienia przykładamy całkowitą wagę, troszcząc się o to, by komunikat był jak najbardziej adekwatny.

Wiedząc, że obecnie marketing oraz reklamowanie przedsiębiorstwa przenoszą się do internetu, z chęcią profesjonalnie zabierzemy się za Twoją stronę www oraz taktykę marketingową w internecie. Dzięki temu, Twoje przedsiębiorstwo będzie mogło się kształtować, podkreślając swoje uczestnictwo w rzeczywistości nowoczesnych technologii. Tworzymy oraz bierzemy odpowiedzialność za aktualizacje serwisów internetowych, pomiar zestawień, pomiar ruchu, monitoring firmy w sieci, wdrażanie kampanii e-marketingowych, optymalizację dla wyszukiwarek internetowych, reklamy adwords, kampanie skierowane do osób które odwiedziły już Twoją stronę www, PR i ePR.

Zapraszamy ludzi zaintrygowanych naszą ofertą do skontaktowania się z nami. Pracujemy na obszarze całej Polski, a na żądanie klientów w obrębie woj. śląskiego reprezentant firmy dotrze do Was. Warto również zobaczyć naszą witrynę internetową www. fooz. pl, w której można zapoznać się z naszą całą ofertą oraz przykładowymi pracami. Możecie także zajrzeć do nas bezpośrednio w siedzibie handlowej przy ulicy Dąbrówki 10 w Katowicach. Potencjalnych zleceniodawców zapraszamy też do kontaktu pod numerem tel. 517 151 829 oraz adresem poczty elektronicznej michal@fooz.pl albo biuro@fooz.pl.


  • Dodano: 9 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 6254
  • Kliknięć: 2016
  •  32.24
  • 294006
  • 2.00