AFKPOL Nieruchomości Zgierz


AFKPOL jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą nieruchomości.
W katalogu ofert znajdziesz liczne mieszkania, domy, działki, lokale ze Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa czy Łodzi

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę internetową. Dołożymy wszelkich starań by zadania nam powierzone zostały wykonane sprawnie i skutecznie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami w formie elektronicznej ale przede wszystkim zapraszamy do odwiedzenia naszego biura mieszczącego się w samym centrum Zgierza.

W miłej atmosferze, przy filiżance kawy wspólnie poszukamy najlepszych rozwiązań.

Dlaczego warto wybrać nas?

Wprawiamy nieruchomości w ruch. Ale to tylko część zakresu naszej działalności. Oprócz szeroko pojętego pośrednictwa w obrocie na rynku nieruchomości oferujemy usługi z zakresu:

pośrednictwa i doradztwa kredytowego
doradztwa w zakresie rynku nieruchomości
wystawiania świadectw charakterystyki energetycznej
audytu energetycznego
zarządzania nieruchomościami

Cieszymy się, mogąc zaoferować wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Tradycja i doświadczenie. Działamy na rynku nieruchomości od 2002 roku. Od samego początku naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dojrzewaliśmy razem z błyskawicznie rozwijającym się rynkiem nieruchomości i wiemy, że fachowej wiedzy zawsze musi towarzyszyć zaangażowanie.

Aktywne członkostwo w strukturach i stowarzyszeniach ważnych dla polskiego rynku nieruchomości. Należymy do Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej (SPONPC). Właścicielka naszego biura Aneta Filipiak – Karasińska pełni funkcję Prezesa Zarządu SPONPC – organizacji zrzeszającej tylko najbardziej godne zaufania i profesjonalnie działające firmy na rynku nieruchomości. Wyróżnieniem mającym prestiżowe znaczenie jest również posiadany przez Anetę Filipiak-Karasińską certyfikat Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN nr 183.

Kolejną dobrą wiadomością dla klientów jest nasza przynależność do Centralnego Banku Nieruchomości (CBN) - sieci wymiany ofert pomiędzy biurami z całej Polski. Dzięki temu oferta zgłoszona przez Ciebie jest dostępna ogromnej liczbie potencjalnych nabywców. Jeśli szukasz określonego typu nieruchomości z pewnością docenisz szeroki wachlarz propozycji, które będziemy w stanie Ci przedstawić.

Profesjonalizm to sposób myślenia.

Wiemy, jak wielkim zaufaniem nas obdarzasz. Możesz liczyć na nas i nasz profesjonalizm. Setki zadowolonych klientów, którzy wracają do nas by kontynuować współpracę są dla nas źródłem ogromnej satysfakcji i skłaniają do jeszcze większego wysiłku.

  • Dodano: 9 lat 6 miesięcy temu
  • Wyświetleń: 6124
  • Kliknięć: 2125
  •  34.7
  • 286919
  • 2.00