4GROW. Szkolenia, doradztwo, ICC coaching Warszawa


Oferujemy ICC coaching w Warszawie (life, business oraz career coaching). Nasz zespół coachów tworzą certyfikowani w metodologii ICC specjaliści (skrót od: International Coaching Certification).Coaching prowadzimy w centrum Warszawy, na Bemowie, Powiślu a także dojeżdżamy do Klienta. Więcej o coachingu, korzyściach z niego, celach i problemach, jakie nadają się na coaching przeczytasz tutaj: http://4grow.pl/lifeosobisty-coaching-icc
Prowadzimy także szkolenia z zakresu rozwoju osobowości, kompetencji miękkich (np. asertywności, konstruktywnej krytyki, inteligencji emocjonalnej, proaktywności, skuteczności, zapobiegania manipulacji oraz budowania relacji). Przykładowy opis programu i oferty szkolenia z asertywności i konstruktywnej krytyki możecie przeczytać Państwo tu:
http://4grow.pl/asertywnym-latwiej-w-zyciu-trening-asertywnosci
Prowadzimy także szkolenia z profesjonalnej rekrutacji dla biznesu.
Nasi architekci kariery wykonują optymalizację kariery: zarówno CV, listu motywacyjnego jak i rozmowy kwalifikacyjnej. Warto przygotować się możliwie jak najlepiej do procesu rekrutacyjnego, gdyż każdy dostaje w nim tylko jedną szansę! Przeczytaj więcej o optymalizacji rozmowy kwalifikacyjnej (interview):
http://4grow.pl/optymalizacja-interview-czyli-twojej-prezentacji-na-rozmowie-kwalifikacyjnej
Za wszystkie usługi wystawiamy faktury – zatem jeśli prowadzisz firmę, możesz wprowadzić w koszty nasze usługi.

  • Dodano: 12 lat 4 miesiące temu
  • Wyświetleń: 6160
  • Kliknięć: 2720
  •  44.16
  • 277918
  • 2.00