Dodano dnia: 22.02.2020 o godz: 20:15 | Numer ID: 320552
Link nie działa/spam ?

ZłapTaryfę - Taxi

Największy w Polsce ranking Taxi i wyszukiwarka poprzez lokalne korporacje. Jeśli jesteś w nowym mieście i nie znasz numeru na taxi to już nie problem! Teraz jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że odwiedzisz portal ZłapTaryfę i wybierze miasto. Ukaże się Tobie lista korporacji taksówek z wybranego miasta wraz z ocenami, opiniami klientów, cenami w Taryfie I i II, a także usługami dodatkowymi jak zakupy, transfery na lotnisko czy obsługa imprez okolicznościowych.

Nasz portal skupiony jest na taxi, czyli znajdziesz tam nie tylko numery na korporacje, ale i również niezbędne informacje m. in. : jak zostać taksówkarzem, czym zajmuje się dyspozytor taxi, jak uzyskać licencje, czy chociażby informacje nt. nowe ustawy Lex Uber.

Staramy się codziennie dodawać nowe korporacje taxi, które możesz oceniać i opiniować. Jeśli jechałeś taksówką i chcesz się podzielić informacjami z przejazdu - zostaw odpowiednią ocenę i opinię. Już teraz możesz ocenić m. in. stan samochodu, cenę za kurs czy bezpieczeństwo przejazdu.

Zapraszamy na portal: zlaptaryfe. pl!

Szczegóły strony zlaptaryfe.pl:

Komentarze do strony: zlaptaryfe.pl

  • Mirek napisal(a):
    Data dodania: 24 02 2020 (raport)

    Polecam portal ZłapTaryfę - informacje rzetelne i sprawdzone, wszystkie korporacje taxi z naszego miasta Poznań dodane.

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę zlaptaryfe.pl

ZłapTaryfę - Taxi
ZłapTaryfę - Taxi
ZłapTaryfę - Taxi
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: