Dodano dnia: 29.07.2013 o godz: 18:43 | Numer ID: 288754
Link nie działa/spam ?

Zdrowa Droga

Na tym portalu postaramy się ujawniać rzeczy użyteczne i niezbędne by weselić się zdrowym życiem, rzeczy, o których obawiamy się poruszać w normalnych spotkaniach. Kryje się za tym gama i tradycyjny porządek natury, różnorodność wiedzy wielu uczonych ludzi. Ludzie Ci zgłębili i wykreowali cały system wartości, o które powinniśmy się bez ryzyka wesprzeć. Wszyscy mamy intelekt ten rozum sugeruje nam, że to dobra droga na dalsze życie, to zdrowa droga. Nie zdajemy się tylko na lekarzy, potrafimy
czekać na wzajemną wsparcie innych ludzi. Nie jesteś samotny, oczekujemy na Ciebie:). Przyjaciół poznaje się w biedzie, choróbsko czy dolegliwości to taka nasza ludzka niedola.
Pozdrawiamy serdecznie
Katarzyna i Jerzy.
Stan dobrego zdrowia i samopoczucia, dynamika do życia. Rozmyślne dbanie o siebie, swój wygląd, swoją formę, zahartowanie na choroby. To nasze zadania, uruchamiamy grupę pomocy.
Większość z nas zna te wszystkie prawdy; najważniejsze, aby zdrowym być, zdrowie to podstawa itp. A jednak w tym czasie niewiele czynimy, czy myślimy dobrowolnie w tym kierunku. Życie popycha nas, odwraca uwagę od tej autentycznej wartości. Szara codzienność, ze swoimi przywarami całkowicie nas angażuje; spożywamy byle co, wypoczywamy byle jak. Do czasu, gdy owładnie nas jakaś niedogodność która bardzo przeszkadza. I co robimy?, maszerujemy do lekarza i oczekujemy, że znajdzie on szybkie rozwiązanie problemu. Nie ma w tym nic śmiesznego, niestety oddając swoje zdrowie tylko w obce ręce, szybko tracimy kontrolę i wkrótce wpadamy w tę. Nasza apteczka robi się zbyt mała, aby umieścić, coraz to nowe leki na pojawiające się, co raz to nowe uciążliwości.

Szczegóły strony zdrowadroga.com:

Komentarze do strony: zdrowadroga.com

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę zdrowadroga.com

Zdrowa Droga
Zdrowa Droga
Zdrowa Droga
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: