Dodano dnia: 22.02.2013 o godz: 15:47 | Numer ID: 285591
Link nie działa/spam ?

Xjoy.pl - gry planszowe, gry karciane

Sklep internetowy Xjoy.pl posiada w swojej szerokiej ofercie gry planszowe, gry karciane, łamigłówki, gry przygodowe, strategiczne, bitewne i logiczne dla graczy w każdej grupie wiekowej. Naszym klientom gwarantujemy fachową obsługę, szybką wysyłkę w ciągu 24 godzin i niskie ceny. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas zawsze priorytetowa.
Dla osób szukających dla siebie pierwszej gry planszowej oferujemy tylko wypróbowane tytuły, które z upływem czasu nie zestarzały się i sprawią, że z radością się do nich wróci w rodzinnym gronie lub ze znajomymi. Rekomendujemy między innymi:
Talisman Magia i Miecz - już od ponad 20 lat pokolenia graczy odbywają pełne zagrożeń fantastyczne przygody w świecie fantasy. Teraz w pięknej oprawie graficznej i z mnóstwem dodatków!
Osadnicy z Catanu - gra w nowej edycji, gdzie gracze budują osady i drogi, aby polepszać handel i produkcję, Carcassonne - gra w niej gracze biorą udział w powiększaniu średniowiecznego miasta,
Wsiąść do Pociągu - w grze gracze budują połączenia kolejowe pomiędzy miastami Europy z końca XIX wieku,
Dixit - tutaj gracze wskazują na pasujący do zagadki rysunek,
Agricola - w której gracze starają się zapewnić pomyślność i rozwój rodzinie chłopskiej w XVII wieku,
Android Netrunner - bardzo dobrze oceniana gra karciana, w której stają na przeciw siebie potężne korporacje i usiłujący ukraść im dane hakerzy.
Dla naszych najmłodszych przyszykowaliśmy wyjątkową propozycję gier planszowych dla dzieci, a w naszym sklepie mieszczą się artykuły, które doradzą rodzicom jaka będzie najlepsza gra planszowa dla dzieci w różnym wieku - przetestowane na swoich dzieciach.
Kooperujemy z ważnymi dla branży gier polskimi wydawnictwami: Egmont, Granna, Galakta, Bard wydającymi w polskich wersjach językowych najlepsze gry planszowe wg uznanego serwisu BoardGameGeek.com. Oferta naszego sklepu ciągle jest wzbogacana o nowości i starsze pozycje.
Zapraszamy na naszą stronę!

Szczegóły strony www.xjoy.pl:

Komentarze do strony: www.xjoy.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.xjoy.pl

Xjoy.pl - gry planszowe, gry karciane
Xjoy.pl - gry planszowe, gry karciane
Xjoy.pl - gry planszowe, gry karciane
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: