Dodano dnia: 30.10.2017 o godz: 15:07 | Numer ID: 310757
Link nie działa/spam ?

Widzenia duchowe

Widzenia duchowe stanowią doskonałe narzędzie do wspomagania rozwoju duchowego człowieka, dając wgląd w siebie i lepsze połączenie z duszą oraz codzienne życie poprzez analogie, porównania, zobaczenie jak coś wygląda z innej perspektywy.

To wspaniała możliwość wyjścia z pętli zagrożeń i problemów, jakie dotykają człowieka. Zamiast wikłać się w ich rozwiązywanie drogą dedukcji i analizy czysto logicznej, możemy zobaczyć coś jeszcze przed doświadczeniem negatywnych skutków i tym samym uniknąć przechodzenia żmudną drogą jakże nieraz bolesnych doświadczeń, na zasadzie prób i błędów. Zamiast tego w Widzeniach duchowych człowiek może zobaczyć w spokoju różne warianty. Może też zobaczyć od początku „światło w tunelu” dla siebie, a nawet dla innych, np. dla bliskich jeśli tylko sami z siebie zechcą się otworzyć.

To wspaniała możliwość zrozumienia pewnych subtelnych zależności duchowych w życiu człowieka, odkrycia pewnych niepisanych zasad i prawidłowości. To możliwość zobaczenia czym jest własne życie, czym jest życie wielu ludzi, dokąd zmierzamy, co jest celem istnienia, po co to wszystko i czemu to służy, To wspaniała możliwość rozpromienienia swoich oczu, aby znaleźć radość, pogodę ducha, chęć do pracy, chęć do współpracy z innymi, chęć do doświadczania i uczenia się, a nawet do robienia z większym spokojem i zrównoważeniem rzeczy, które uważamy za niezbędne, ale niezbyt miłe. To znacznie zwiększa odporność na stresy dnia codziennego, na wielkie wyzwania życiowe. Wprowadza spokój i zrównoważenie, połączone ze rozumieniem zasad, co z czego wynika i dlaczego. Tylko taki spokój ma wartość i jest bardziej trwały. Człowiek nie daje się wtedy z byle powodu wyprowadzić z równowagi. To wielka zaleta Widzeń duchowych.

To także świetna nauka otwartości. Jak spowodować, aby ktoś zechciał coś zobaczyć, nawet tylko dla siebie samego, bez jakiegokolwiek nacisku, bez wykładów z góry, bez moralizowania, czyli dać możność odkrywania samemu niby oczywistych dla drugiego prawd, możność samodzielnego doświadczania. To wielka sztuka taktu i delikatności oraz poszanowania sytuacji w jakiej ktoś się znajduje, poszanowania inności i uczenia się wzajemnego, także od każdej nowej osoby. Tego się uczymy także i my, którzy już to poznali i chcą się tym dzielić dalej. To dla nas zaszczyt móc się tym zająć i służyć pomocą.

Zajęcia prowadzi Fundacja Widzenia duchowe www. widzenia. com/fundacja

Poza tym jest możliwość:
---------------------------------
- spotkania swego Przewodnika duchowego
- znalezienia odpowiedzi na istotne i nurtujące nas pytania
- odwiedzenia innych miejsc
- wniknięcia w znaczenie snów, dlaczego śpimy, dlaczego tyle godzin, dlaczego w nocy, problemy z zasypianiem, problemy z budzeniem się
- poznania zasad odżywiania
- lepsze poznanie siebie
- dlaczego brakuje nam wciąż energii
- jak radzić sobie z różnymi problemami z myślami, z wyobrażeniami, z emocjami, z lękami, z dojściem do ściany

Zobacz również:
---------------
Warsztaty duchowe
Prezentacja video (spotkanie Artura Zgadzaj w Niezależnej Telewizji z Januszem Zagórskim z cyklu "Oblicza duchowości")
Wypowiedzi - Co to daje
Ciekawe artykuły w dziale Artykuły:
- Rozwój duchowy, a bezpieczeństwo
- Rozwój duchowy, a rozwój osobisty
- Rzucanie palenia papierosów
- Poznawanie siebie
- Pozytywne myślenie
- Te myśli
- Zła energia, dobra energia
Odsłuchaj i przeczytaj kilka fragmentów z przekazów i widzeń:
- [MP3] Współpraca i jej zalety. Rywalizacja niszczy ludzi. Przewodzenie w społeczeństwie. Manipulatorzy. Federacja zrzeszonych planet - 2009
- [PDF] Przesłanie na temat współpracy, o przywódcach i manipulatorach oraz rozwoju na Ziemi
- [PDF english] The message on the essence of cooperation, leaders, manipulators, development on Earth (The Spiritual Seeing Foundation)
- [PDF] Przesłanie na temat potrzeby dawania czegoś od siebie, aby coś stworzyć i pomnożyć, aby się rozwinąć. Tylko dając coś od siebie można coś uzyskać
- [MP3] Szybkość zmian na Ziemi, przyspieszone przekazywanie wiedzy, niedziwienie się niczemu
- [PDF] Szybkość zmian na Ziemi, przyspieszone przekazywanie wiedzy, niedziwienie się niczemu
- [MP3] Dwaj Przewodnicy - wydarzenia i przyszłość Ziemi, abyśmy tym nie żyli, a bardziej swoim rozwojem, a bardziej tym, co wewnątrz nas
- [PDF] Dwaj Przewodnicy - wydarzenia i przyszłość Ziemi, abyśmy tym nie żyli, a bardziej swoim rozwojem

Szczegóły strony www.widzenia.com:

Komentarze do strony: www.widzenia.com

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.widzenia.com

Widzenia duchowe
Widzenia duchowe
Widzenia duchowe
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

Wroclaw (132), finanse (152), hotele (86), strony www (113), wakacje (103), prawnik (88), porady (106), sklep internetowy. (102), aranżacja wnętrz (75), szkolenia (118), porady. (75), księgowość (79), pozycjonowanie stron. (76), ślub (104), uslugi (84), budownictwo (67), odchudzanie (86), praca" (142), katalog stron (116), kosmetyki (106), biuro rachunkowe (92), nieruchomości (141), Motoryzacja (71), pokoje (72), Wesele (113), medycyna (69), katalog stron www (68), oferty pracy (77), dieta (94), praca (142), wczasy (76), mieszkania (84), Lodz (97), ogłoszenia (80), moda (74), samochody (71), zabawki (79), zdrowie (192), drzwi (69), Warszawa. (99)