Dodano dnia: 08.01.2014 o godz: 21:13 | Numer ID: 292813
Link nie działa/spam ?

Usługi IT Systemów Forte i Symfonia - Warszawa

Wykonujemy wdrożenia, szkolenia i konsultacje oprogramowania Symfonia i Forte. Doradzamy dobór modułów oraz prowadzimy w Warszawie jego sprzedaż. Jeżeli jest potrzebna migracja baz danych, adaptacja sposobu funkcjonowania oprogramowania do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw, czy napisanie dedykowanego raportu, to jest to zadania dla nas. Uzupełniamy funkcjonalność o możliwość importowania danych z aplikacji zewnętrznych, dostarczamy rozwiązania IT. Jesteśmy związani z Symfonią od początku jej powstania. Z naszych doświadczeń skorzystało już blisko 1000 przedsiębiorstw.
Na stronie www zamieściliśmy opisy funkcjonalności produktów, których wspieraniem się zajmujemy. Znajdą tam Państwo m. innymi opisy pakietu programów Finanse i Księgowość Forte producenta Sage sp. z o. o.. Oprogramowanie Finanse i Księgowość Forte to renomowany produkt, który stworzony został na potrzeby prowadzenia ewidencji zdarzeń gospodarczych w przedsiębiorstwach zobowiązanych zgodnie z ustawą o rachunkowości do prowadzenia pełnej ewidencji księgowej. Program jest stale dostosowywany do zmian, aby odwzorowywał aktualny stan sprawny. Pozwala na prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji VAT oraz rozliczeń zobowiązań i należności. Funkcjonalny interfejs użytkownika ułatwia wprowadzanie danych oraz wspiera ich zestawianie i weryfikację. Na podstawie znajdujących się w programie dokumentów pozwala on na szybkie wygenerowanie wymaganych przepisami prawa zestawień z ksiąg rachunkowych, zestawień do podatku od towarów i usług (VAT), w tym deklaracji podatkowych (CIT). Rozbudowany plan kont oraz możliwość definiowania opcjonalnych ustawień parametrów księgowych przy wykorzystaniu raportów standardowych, jak i definiowanych przez użytkownika, sprostają wymaganiom sprawozdawczości wewnętrznej każdego przedsiębiorstwa.
Zamieściliśmy tam także opisy funkcjonalności programów Kadry i Płace Forte i wersje demo modułów linii dla małych i średnich firm. Program kadrowo-płacowy, będący częścią większego pakietu o nazwie Symfonia umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wydruk przydatnych formularzy. Oprogramowanie zapewnia pełną obsługę danych kadrowych: umowy o pracę i umowy cywilnoprawne, naliczenia list płac oraz wystawianie deklaracji. Wspomaga rozliczenia z ZUS oraz wspomaga rozliczenia z Urzędami Skarbowymi. Współpracuje z programem Płatnik.
Zajmujemy się dostarczaniem zastosowań biurowo-informatycznych oprogramowania dla przedsiębiorstw z dziedziny księgowości i finansów na bazie zestawu programów Symfonia, jak i również programów Forte. Pracę nad wdrażaniem oprogramowania Symfonia zaczęliśmy jako jedni z pierwszych od udostępnienia jego startowych modułów. Nasza firma programistyczno-wdrożeniowa dzięki ciągle zdobywanemu doświadczeniu w tej branży, zdobywaniu najnowszej wiedzy z dziedziny zastosowań programów zarządzania Forte oraz aktualizacji wiadomości z zakresu zmieniających się przepisów prawa, może pochwalić się najlepszej jakości obsługą i podmiotowym potraktowaniem potrzeb klienta.
Jesteśmy dystrybutorem usług szerokiej skali rozwiązań, odpowiednich dla firm skali mikro, jak i średnich firm, jak i również jednostek budżetowych. Jako jedna z niewielu firm w dziedzinie zastosowań informatyczno-księgowych możemy poszczycić się statusem autoryzowanego przedstawiciela wytwórcy i właściciela marki firmy Sage. Ponadto świadczymy wysokiej jakości szkolenia skierowane do osób pracujących z Systemem Zarządzania Forte. Uzyskane przez nas referencje, jak i również praktyka zapewniają najwyższy poziom usług, co wpływa na nabycie przydatnych zdolności przez pracowników Państwa Firm. Kursy mają za zadanie zapoznanie pracowników ze sposobem działania, obsługą i funkcjonalnością nowych systemów informatycznych Symfonia. Czas i zakres szkolenia jest dopasowany do wymogów klienta.
Naszym atutem jest wysokiej jakości opieka posprzedażowa, dzięki umowie trwałej obsługi techniczno-informatycznej związanej z połączeniem systemu Symfonia Forte z różnymi programami w przedsiębiorstwie oraz diagnostyki, migracje i naprawę ewentualnych uszkodzeń danych w wyniku nieprzewidywalnych zdarzeń. Gwarantujemy pełną dyspozycyjność i dostosowanie w przygotowaniu satysfakcjonującej oferty specjalnie na potrzeby wszystkich naszych partnerów.
Produkty, do których świadczymy usługi posiadają certyfikaty Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami dla programów kadrowo-płacowych Systemu Forte, jak i również rekomendację Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Zajmujemy się instalacją i odświeżeniami oprogramowania certyfikatów kwalifikowanych, a także oprogramowania z tym powiązanego. Certyfikowany podpis elektroniczny ma moc ustawową równoznaczną z własnoręcznie złożonym podpisem, ale jest od niego dużo bardziej praktyczny. Jesteśmy Partnerem COPE SZAFIR Krajowej Izby Rozliczeniowej SA, co w istotny sposób wpływa na bezpieczeństwo i jakość certyfikowanego podpisu wręczanego przez naszą pracownię informatyczną.

Szczegóły strony www.ktm.com.pl:

Komentarze do strony: www.ktm.com.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.ktm.com.pl

Usługi IT Systemów Forte i Symfonia - Warszawa
Usługi IT Systemów Forte i Symfonia - Warszawa
Usługi IT Systemów Forte i Symfonia - Warszawa
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: