Dodano dnia: 19.08.2011 o godz: 10:32 | Numer ID: 278682
Link nie działa/spam ?

Szkoła angielskiego dla dzieci od 3 miesięcy do 14 lat, Angielski w przedszkolu i żłobku

Biorąc po uwagę badania lekarzy neurologów wiadomym jest, że najkorzystniejszy okres do nauczenia się języka obcego przypada na pierwsze osiem - dziesięć lat życia naszego dziecka. Gdy minie ten okres mózg dziecka zaczyna być, coraz mniej adaptujący się. W tym początkowym czasie życia pociecha może nauczyć się akcentu specyficznego dla nowego języka, tak samo, w jaki poznaje język ojczysty. Im wcześniej następuje u dzieci akwizycja języka obcego, tym lepszy jest poziom opanowania języka obcego w późniejszym procesie nauki.
Maluchy posiadają niczym nie ograniczony czas wolny do zabaw, elastyczność narządów wymowy i naturalną zdolność do zapamiętywania nowych dźwięków. Zachowują przy tym przeogromną spontaniczność, brak strachu przed mówieniem, zdolność natychmiastowego przystosowywania się do nowych okoliczności, chęć podejmowania ryzyka, wiarę i aktywność. Wszystko to sprawia, że uczenie języka obcego jest dla niego świetną przygodą, oczywiście pod okiem wyszkolonego nauczyciela.
W naszej Szkole nauczamy Państwa pociechy języka angielskiego zgodnie z metodą Helen Doron Early English rozpoczynając już od 3 miesiąca aż do 14 lat. Jesteśmy autoryzowanym Centrum Helen Doron Early English w Warszawie na Woli. W naszym kraju działa obecnie ponad 160 szkół Helen Doron Early English, gdzie uczy się ponad 26 000 maluchów.
Język jako narzędzie do poznania świata umożliwia zaakceptować kulturę innych narodów. Młody człowiek poznając język obcy, opanowuje nowy sposób komunikacji ze światem. Maluchy, które już od pierwszych lat życia rozpoczynają naukę języka obcego, są w stanie lepiej zrozumieć swój język ojczysty, dlatego że stają się świadome istnienia języka jako takiego. Wprowadzenie języka obcego do życia dziecka pomaga mu rozwinąć tolerancję w stosunku do innych ludzi, a w dalszej perspektywie wnosi swój wkład w międzynarodowe zrozumienie.
Ucząc języków obcych przygotowujemy latorośl do lepszego startu zawodowego na europejskim rynku pracy, na którym niezastąpiona staje się znajomość języków obcych, a w szczególności języka angielskiego. Jest on bowiem językiem międzynarodowej turystyki oraz współpracy naukowej i gospodarczej.

Szczegóły strony przestrzen.edu.pl:

Komentarze do strony: przestrzen.edu.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę przestrzen.edu.pl

Szkoła angielskiego dla dzieci od 3 miesięcy do 14 lat, Angielski w przedszkolu i żłobku
Szkoła angielskiego dla dzieci od 3 miesięcy do 14 lat, Angielski w przedszkolu i żłobku
Szkoła angielskiego dla dzieci od 3 miesięcy do 14 lat, Angielski w przedszkolu i żłobku
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: