Dodano dnia: 28.12.2016 o godz: 9:28 | Numer ID: 306606
Link nie działa/spam ?

Strony WWW, pozycjonowanie stron, Rybnik, Śląśk - tanio i profesjonalnie

Aby osiągnąć sukces w biznesie internetowym potrzeba dwóch fundamentalnych rzeczy. Profesjonalnej strony internetowej oraz pozycjonowania WWW.
Żaden biznes nie będzie szedł dobrze, jeśli Twoja strona internetowa nie będzie ładna, nie będzie funkcjonalna dla użytkownika. Szacuje się, że ponad 80% stron jest opuszczanych w zaledwie 5 sekund, ponieważ nie spełnia wymogów estetycznych Użytkowników. Jeśli więc Twój sklep internetowy czy strona, na której masz zamiar pozyskać klientów dla swojego biznesu nie będzie ładna, nie masz co marzyć o sukcesie w biznesie. A trzeba pamiętać, że większość biznesów przenosi się do Internetu, bo takie już nastały czasy.
Każda firma powinna być obecna w Internecie. I nie rozchodzi się o założenie strony na Facebooku, która potem będzie zaniedbywana. Należy stworzyć serwis internetowy, wizytówkę firmy, która będzie generowała klientów dla firmy. Im ta wizytówka będzie lepsza, tym więcej klientów uda się pozyskać.
Na swojej stronie internetowej warto zamieszczać aktualności z branży (w przypadku biznesu B2B) czy porady dla klientów, użytkowników (w przypadku biznesu B2C). To znacząco generuje organiczny ruch, który potem łatwo jest przekształcić w klientów i zyski dla przedsiębiorstwa.
By jednak użytkownicy Internetu trafili na stronę firmową muszą tam zostać skierowania za pomocą reklamy. Czyli pozycjonowania WWW. W skrócie mówiąc rozchodzi się o to by po wpisaniu określonych słów kluczowych (np. buty sportowe) Twój sklep internetowy (oferujący buty sportowe) pojawił się w wyszukiwarce Google jak najwyżej. Im wyżej, tym więcej potencjalnych Klientów będzie wchodzić na Twoją stronę.
Szacuje się, że ponad 90% użytkowników przegląda tylko pierwsze 10 pozycji w Google. Jeśli więc Cię tam nie ma - prawdopodobnie biznes nie wypali. Albo będziesz musiał szukać alternatywnych sposobów dotarcia do użytkowników.
Firma Matashow oferuje pozycjonowanie www, strony internetowe w niskich cenach.

Szczegóły strony matashow.pl:

Komentarze do strony: matashow.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę matashow.pl

Strony WWW, pozycjonowanie stron, Rybnik, Śląśk - tanio i profesjonalnie
Strony WWW, pozycjonowanie stron, Rybnik, Śląśk - tanio i profesjonalnie
Strony WWW, pozycjonowanie stron, Rybnik, Śląśk - tanio i profesjonalnie
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: