Dodano dnia: 27.09.2017 o godz: 1:12 | Numer ID: 310261
Link nie działa/spam ?

Radca Prawny & Adwokat - Kancelaria Prawna Gliwice Krzysztof Bilski

Kancelaria prawna z siedzibą główną w miejscowości Gliwice oferuje szeroki wachlarz usług prawnych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i do firm – od tych niewielkich jednoosobowych, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa, aż po duże korporacje. Krzysztof Bilski tworząc kancelarię prawną za cel postawił sobie profesjonalizm i doświadczenie dlatego zespół prawników, jaki jest u nas do dyspozycji dla każdego Klienta to najwyższej klasy adwokaci oraz radcowie prawni. Osoby prywatne – nie prowadzące działalności gospodarczej obsługiwane są w zakresie:
doradztwo dla pracowników, doradztwo dla rodziny, doradztwo w sprawach małżeńskich, alimenty, doradztwo w sprawach nieruchomości, doradztwo w sprawach spadkowych, doradztwo w sprawach spadku, odstąpienie od umowy, odszkodowania, prowadzenie spraw prawnych w sytuacjach błędów medycznych oraz spraw prawnych związanych z wypadkami komunikacyjnymi, zalaniami i inne innymi zdarzeniami losowymi, opiniowanie umów, podział majątku, pomoc prawna dla cudzoziemców, porady, doradztwo prawne, pozbawienie władzy rodzicielskiej, rozwód, spadki, upadłość konsumencka.
Chcielibyśmy tutaj uwagę na fakt, i że nasza kancelaria prawna specjalizuje się w sprawach o rozwiązanie małżeństwa – rozwód, a także sprawach o określenie sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej. Prowadząc sprawy o rozwód i separację świadczymy nie tylko pomoc prawną, ale także wspieramy osoby uczestniczące w rozwodzie. Zgłaszając się do nas w celu uzyskania pomocy prawnej, czy to w sprawie rozwodu, czy też jakiejkolwiek innej możesz być pewien, że dopełnimy wszelkich formalności, a także zapewnimy stały wgląd do dokumentów i to na każdym etapie toczącego się postępowania. Nasi pełnomocnicy prawni na bieżąco informują o przebiegu wszelkich spraw i są nieustannie do Państwa dyspozycji. W jakichkolwiek wątpliwościach prawnicy z naszej kancelarii zawsze udzielają wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania.
Sprawy rozwodowe, które prowadzimy obejmują m. in. : rozwód bez orzekania o winie, rozwód z orzeczeniem o winie, rozwód z określeniem kontaktów z dzieckiem, rozwód z orzekaniem o władzy rodzicielskiej, rozwód z orzekaniem alimentów dla dzieci lub małżonka, rozwód z orzekaniem o podziale majątku.
Obsługa prawna firm to nasz drugi filar działalności prawniczej. Tutaj zajmujemy się takimi sprawami jak: zakładanie i rejestracja firm, zakładanie i rejestracja spółek, zarządzanie nieruchomościami od strony prawnej, oddłużanie i postępowanie układowe, postępowanie upadłościowe, opinie prawne, przekształcenie spółki, upadłość firmy. Kancelaria prawna Krzysztof Bilski pomaga w zakładaniu wszystkich rodzajów spółek prawa handlowego.
Jaka jest cena za nasze usługi prawne, ile wynosi koszt prowadzenia konkretnej sprawy? Każdą sytuację rozpatrujemy indywidualnie. Stawki jakie proponuje Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski zależą od charakteru sprawy, stopnia jej skomplikowania oraz terminu wykonania usługi, a w sprawach sądowych także od wartości przedmiotu sporu. Przy ustalaniu honorarium uwzględniany niezbędny czas i nakład pracy.
Działamy przede wszystkim na terenie województwa śląskiego, w takich miejscowościach jak: Gliwice, Knurów, Pyskowice, Zabrze, Katowice, Tychy.
Aby przybliżyć sposób działalności naszej kancelarii wyjaśnimy w skrócie, jak wygląda przekształcenie spółki które prowadzimy. W pierwszym etapie rozpoznajemy potrzeby i oczekiwania Klienta. Przeprowadzając wywiad ustalamy konkretny cel i korzyści, jakie mają płynąć ze zmiany formy działalności gospodarczej. Wiemy, że zmiana formy prawnej jest decyzją niezwykle trudną i wymagającą pochylenia. Dlatego zawsze w perfekcyjny sposób analizujemy potrzeby klienta.
W drugim etapie analizujemy zgromadzone dane i na ich podstawie prezentujemy różne warianty przekształceń. Wspólnie z klientem wybieramy ten najlepszy. Każdy Klient otrzymuje analizę prawną proponowanej formy prawnej spółki, w której określamy zasady funkcjonowania danego podmiotu. Szczegółowo prezentujemy korzyści płynące ze zmian i wpływ na wzrost efektywności podmiotu.
Etap trzeci to przygotowanie niezbędnej dokumentacji i uchwał wewnątrz podmiotu gospodarczego. Sporządzane przez nas dokumenty są zgodne z obowiązującym prawem i zawierają wszystkie wymagane elementy. W imieniu naszych klientów zajmujemy się wykreśleniem z rejestru przedsiębiorców starego podmiotu i wpisem nowo powstałej spółki. Ponadto zajmujemy się sporządzeniem wniosków do KRS i monitorowaniem postępów w tym obszarze. Każdy nasz Klient ma pewność, że dopilnujemy w jego imieniu wszystkich formalności.

Szczegóły strony kancelaria-prawna-gliwice.pl:

Komentarze do strony: kancelaria-prawna-gliwice.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę kancelaria-prawna-gliwice.pl

Radca Prawny & Adwokat - Kancelaria Prawna Gliwice Krzysztof Bilski
Radca Prawny & Adwokat - Kancelaria Prawna Gliwice Krzysztof Bilski
Radca Prawny & Adwokat - Kancelaria Prawna Gliwice Krzysztof Bilski
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

mieszkania (83), kosmetyki (102), drzwi (68), hotele (86), wczasy (76), dieta (93), budownictwo (67), zabawki (79), samochody (70), Lodz (97), pokoje (71), uslugi (84), praca" (142), katalog stron (116), medycyna (66), Warszawa. (98), strony www (113), wakacje (102), aranżacja wnętrz (75), finanse (152), ślub (104), sklep internetowy. (102), odchudzanie (85), szkolenia (118), prawnik (87), nieruchomości (140), ogłoszenia (80), zdrowie (190), biuro rachunkowe (91), Motoryzacja (69), pozycjonowanie stron. (75), księgowość (79), katalog stron www (68), Wesele (113), porady (105), Wroclaw (131), oferty pracy (77), praca (142), moda (73), porady. (74)