Dodano dnia: 06.11.2012 o godz: 17:23 | Numer ID: 283905
Link nie działa/spam ?

Przedszkole Zielony Domek Kielce

Przedszkole ZIELONY DOMEK Kielcelink text działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Kielce Nr 69 z dn. 17.09.2010r.
W Przedszkolu Zielony-Domek link text prowadzimy działalność wychowawczo-dydaktyczną wśród dzieci w wieku 1,5-5 lat. W Programie Wychowania i Nauczania wykorzystujemy elementy najnowszych metod światowych autorytetów w dziedzinie pedagogiki i psychologii przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej, a kreatywni i otwarci nauczyciele doskonale łączą wszelkie metody nauczania z inspiracjami i potencjałami dzieci.
Przedszkole link textZielony Domek Kielce, to miejsce, w którym dzieci czują się jak w domu . zajęcia: muzyczne, rytmiczne, taneczne, plastyczne, przyrodnicze, ruchowe, karate, itp., angielski na wesoło i zajęcia logopedyczne każdego dnia, małe grupy, bezpieczne warunki i troskliwa opieka, personel o pełnych kwalifikacjach, różnorodność innowacyjnych metod pracy z dziećmi, promocja zdrowego stylu życia i aktywności ruchowej, duży plac zabaw w "Zielonym Ogrodzie", imprezy okolicznościowe, bale, grille, wycieczki, występy grup teatralnych oraz muzycznych, urozmaicone, pyszne posiłki przygotowane i przywożone przez wyspecjalizowaną firmę cateringową

Szczegóły strony www.przedszkole-zielony-domek.pl:

Komentarze do strony: www.przedszkole-zielony-domek.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.przedszkole-zielony-domek.pl

Przedszkole Zielony Domek Kielce
Przedszkole Zielony Domek Kielce
Przedszkole Zielony Domek Kielce
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: