Dodano dnia: 16.05.2013 o godz: 11:15 | Numer ID: 287201
Link nie działa/spam ?

Projekty domów nowoczesnych

Strona jest sklepem internetowym. Sklep na stronie ww. projektydomownowoczesnych. pl w swoim asortymencie posiada ofertę trzystu kilkudziesięciu sprawdzonych, gotowych projektów domów nowoczesnych. Projekty te zostały stworzone przez skądinąd znaną i szanowaną na rynku branżowym pracownię ARCHON+, która swoją siedzibę główną ma w Myślenicach pod Krakowem. Pracownia ta posiada też kilka oddziałów terenowych w miastach takich jak Poznań, Kraków, Wrocław, Łódź i oczywiście w stolicy- Warszawie.

W sklepie wszystkie projekty zostały podzielone na swego rodzaju zbiory tematyczne, czy kategorie. Jeśli szukasz projektu nowoczesnego domu z garażem dwustanowiskowym wystarczy z górnego menu wybrać odpowiednią kategorię klikając kolejno na "projekty domów"- pokaże się menu z którego można przejść bezpośrednio na kategorię projektów domów z dwustanowiskowym garażem.

Takich kategorii tematycznych jest na dzień pisania tego wpisu kilka, a zapewne wraz z rozwojem strony będzie kilkanaście. Wszystkie kategorie wylistowane zostały pod adresem http://www.projektydomownowoczesnych.pl/kolekcje. Klikając na którejś z kolekcji można przejść bezpośrednio na stronę zawierającą wszystkie projekty domów do niej należące.

Każdy z projektów jest dokładnie scharakteryzowany na dedykowanej dla niego podstronie. Znajdują się tam nie tylko informacje techniczne, ale też wizualizacje- aranżacje salonów i kuchni. Nie są one dostępne dla każdego projektu, ale można założyć, że dla zdecydowanej większości tak. Na przykład wizualizacja salonu, jadalni z kuchnią na pierwszym zdjęciu slajdera na stronie głównej pochodzi z projektu Domu w abeliach. Jest on przykładem małej rezydencji wykończonej z zachowaniem nowoczesnych elementów elewacji.

Jeżeli interesują cię projekty nowoczesnych domów to zapraszamy na stronę- o projektach na niej przedstawionych wiemy wszystko i chętnie odpowiemy na każde Wasze pytanie z nimi związane, Być może znasz też kogoś kto akurat kupił działkę budowlaną i planuje na niej postawić swój dom- prześlij mu adres strony na Facebooku czy mailem.

Szczegóły strony www.projektydomownowoczesnych.pl:

Komentarze do strony: www.projektydomownowoczesnych.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.projektydomownowoczesnych.pl

Projekty domów nowoczesnych
Projekty domów nowoczesnych
Projekty domów nowoczesnych
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: