Dodano dnia: 10.03.2020 o godz: 19:27 | Numer ID: 320786
Link nie działa/spam ?

Profesjonalny producent smyczy reklamowych

Profesjonalny sklep, w którym dostępne są smycze reklamowe z nadrukiem. Dostosowujemy termin i opcje realizacji i szybko realizujemy zamówienia.

Smycze reklamowe
Dostępne są w sklepie różne typy smyczy:

• Standard - drukowane sublimacyjne pełno kolorowe, dwustronne, z jakością foto.
• Premium - dwuwarstwowe, zszywane. Jedna warstwa z nadrukiem reklamowym, a druga, dolna jednolita.
• Krótkie - służą do przypięcia jako breloczek na klucze.

Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością wykonania przy krótkim czasie realizacji. Produkcja smyczy zajmuje 4-5 dni roboczych, ale jest możliwość zamówienia w trybie Express - do 2 dni roboczych. Firma kurierska DPD, z której usług korzystamy, ma możliwość dostarczenia na kolejny dzień. Do produkcji używamy tylko taśmy Polskiej produkcji z certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100, do druku stosujemy atrament także polskiej produkcji i także z certyfikatem OEKO-TEX® Standard. Do wydruku używamy wysokiej jakości ploterów Epson.

Długopisy grawerowane

Oferujemy wiele modeli długopisów i aż 26 kolorów. Grawerowane są za pomocą laserów YAG, które zapewniają wysoką jakość graweru i powtarzalność barwy. Wysyłamy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Długopisy reklamowe

W naszej ofercie można znaleźć długopisy reklamowe. Nadruki wykonywane są za pomocą najnowocześniejszej drukarki Mimaki UV. Nadruk wykonujemy na metalowych i plastikowych długopisach. najnowocześniejsza drukarką Mimaki UV. Nadruk może być wykonywany na plastikowych jak i metalowych długopisach. Realizujemy również nadruki na długopisach metalowych z warstwą gumy.

Szczegóły strony quickgifts.pl:

Komentarze do strony: quickgifts.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę quickgifts.pl

Profesjonalny producent smyczy reklamowych
Profesjonalny producent smyczy reklamowych
Profesjonalny producent smyczy reklamowych
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: