Dodano dnia: 10.09.2018 o godz: 23:40 | Numer ID: 314561
Link nie działa/spam ?

Producent etykiet TNT Label

Firma TNT Label to europejski producent etykiet samoprzylepnych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu i handlu. Mamy w ofercie sporą gamę etykiet długowiecznych, foliowych oraz etykiet papierowych. Drukujemy etykiety i etykiety długowieczne do wszystkich gałęzi przemysłu między innymi na środki ochrony roślin. Na naszej stronie można zapoznać się z dokładną ofertą etykiet i rożnych form nanoszenia nadruku na materiał, a w naszym firmowym sklepie internetowym można zakupić wybraną etykietę lub zlecić drukowanie na etykietach. Sprzedajemy nasze etykiety do większości państw z Europy.

Kolorowe etykiety samoprzylepne to jedno z najprostszych rozwiązań przydatnych w marketingu, nakierowanych na promocję, a także wyszczególnienie kolejnych {produktów marek. Muszą zawsze poinformować potencjalnych użytkowników o przeznaczeniu danego produktu, ale też przykuć ich uwagę, zwiększyć zainteresowanie produktem, w końcowym efekcie namówić do zakupu. Naszym klientom oferujemy także wielokolorowe naklejki wyprodukowane z papieru i folii samoprzylepnej. Cechują się one wyjątkowymi parametrami stosowania kleju, dopasowanego do potrzeb produkowanych przez nas etykiet, oraz laminatu.

Etykiety termiczne na roli produkowane są z papieru termicznego, przeznaczone do drukowania bez użycia kalki która barwi. Etykiety termiczne są mniej odporne na ekspozycje na światło, wilgotność i zarysowania, dlatego używa się ich przy znakowaniu produktów, gdzie naklejki nie muszą być długotrwałe. Etykiety będą eksponowane na światło dzienne i wystawiane na działaniu dużej temperatury

Tabliczki znamionowe są wyraźne przez cały okres ich wykorzystywania. Najmniejszy czas żywotności tych etykiety to trzy lata. Etykiety stosuje się w kombinacji z klejami, dopasowanymi dobrze do powierzchni. Produkowane są głównie z PET, poliamidu, vinylu.

Ze względu na sporą trwałość, etykiety foliowe wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie istnieją uwarunkowania, wykluczające użycie etykiet papierowych. Struktura ta ma wieloletnią gwarancję powrotu do właściwej formy i wyrazistość naniesionej na nie wiadomości. Etykiety foliowe na roli cechują się odpornością na promienie słoneczne oraz działanie tłuszczu, oraz dużych temperatur.

Szczegóły strony https://www.tnt-label.eu:

Komentarze do strony: https://www.tnt-label.eu

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://www.tnt-label.eu

Producent etykiet TNT Label
Producent etykiet TNT Label
Producent etykiet TNT Label
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: