Dodano dnia: 05.03.2013 o godz: 17:10 | Numer ID: 285805
Link nie działa/spam ?

POSPLEX - Producent POS

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji artykułów reklamowych POS z tworzyw sztucznych . Zespół, który tworzymy posiada bogate doświadczenie w branży, cechuje się niezwykłą kreatywnością i innowacyjnością. Do każdego Klienta mamy indywidualne podejście i staramy się sprostać wszystkim zadaniom powierzonym nam do realizacji. Nowatorskie rozwiązania i nowoczesny design produkowanych przez nas stojaków, ekspozytorów, displayów oraz innych artykułów POS idzie w parze z ich efektywnością we wsparciu sprzedaży. Dzięki staranności wykonania i przywiązywania dużej uwagi do jakości naszych produktów, dążymy do obustronnej satysfakcji, która gwarantuje długotrwałą współpracę.

Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo, gdyż zamawiając artykuły bezpośrednio u producenta POS nie tracą Państwo na marży pośredników.

Oferujemy: ekspozytory, bilonownice, stojaki reklamowe, displaye, listwy na półkowe, cenówki, gabloty reklamowe, podstawki na kosmetyki, organizery biurowe, regały reklamowe oraz inne wyroby z plexi.

Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony www.posplex.pl:

Komentarze do strony: www.posplex.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.posplex.pl

POSPLEX - Producent POS
POSPLEX - Producent POS
POSPLEX - Producent POS
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: