Dodano dnia: 16.08.2014 o godz: 18:27 | Numer ID: 296218
Link nie działa/spam ?

Polski psycholog Dublin - terapie i warsztaty

W mieście Dublin polski psycholog oferuje swoje usługi dla osób z różnego rodzaju problemami oraz uzależnieniami. Podjęcie grupowej terapii poprzedzone jest jedną lub też kilkoma konsultacjami indywidualnymi, dopiero wówczas można przejść do grupowej psychoterapii. Psychoterapia taka może stanowić także uzupełnienie terapii indywidualnej, może także odbywać się równolegle z indywidualną terapią psychologiczną. Terapia taka umożliwia wymianę różnego rodzaju doświadczeń jak również uzyskanie wsparcia na większą skalę aniżeli oferuje to praca indywidualna. Przeważnie zatem forma grupowa terapii jest dużo bardziej efektywna.

Sesje i warsztaty prowadzone są w Dublinie w niewielkich grupach które tworzą od 6 do 12 pacjentów oraz dwóch terapeutów. Częstotliwość spotkań wynosi 1 raz w tygodniu o stałej porze.

Oprócz takich terapii standardowych, oferowane są także terapie dla kobiet które są całkowicie za darmo. Dodatkowo, co jest w wielu przypadkach rzeczą rzadko spotykaną, polski psycholog oferuje także konsultacje poprzez email oraz skype.

bardzo ciekawą usługą jest także psychologia sportu dla osób aktywnych i sportowców którzy chcą podnieść swoją motywację. Zajęcia prowadzone są głównie w celu poprawienia nastawienia sportowca oraz lepszego przygotowania go za pomocą treningu mentalnego.

Szczegóły strony patrycjawasylina.com:

Komentarze do strony: patrycjawasylina.com

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę patrycjawasylina.com

Polski psycholog Dublin - terapie i warsztaty
Polski psycholog Dublin - terapie i warsztaty
Polski psycholog Dublin - terapie i warsztaty
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: