Dodano dnia: 12.12.2016 o godz: 8:05 | Numer ID: 306426
Link nie działa/spam ?

Pasy ścierne bezkońcowe

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy zajmującej się sprzedażą pasów ściernych bezkońcowych. Proponujemy pasy ścierne do różnych materiałów i do rozmaitych narzędzi. W naszej ofercie znajdują się pasy do szlifowania na sucho i z chłodzeniem.

Pasy bezkońcowe są łączone w trwały i wygodny sposób. Dzięki temu nie zachodzi obawa że będą się zrywały w trakcie pracy urządzeń szlifujących.

W ofercie mamy również pasy szlifierskie, idealne do różnych maszyn, które świetnie sprawdzają się w przypadku precyzyjnych prac szlifierskich, w tym również przy obróbce wyrobów jubilerskich.

Oferujemy szeroką gamę powierzchni ściernych na pasach o podłożu materiałowym lub papierowym. Dzięki temu możliwa będzie zarówno obróbka drewna, metali i szlachetnej, jak również nawet najbardziej delikatnych lub twardych kamieni.

Odpowiednio dobrane pasy ścierne mogą pomóc w pracy na wielu maszynach. Dlatego w sprawie wyboru najwłaściwszego z nich warto skontaktować się z nami. Chętnie doradzimy w tej sprawie.

Szczegóły strony www.pasyscierne.pl:

Komentarze do strony: www.pasyscierne.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.pasyscierne.pl

Pasy ścierne bezkońcowe
Pasy ścierne bezkońcowe
Pasy ścierne bezkońcowe
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: