Dodano dnia: 08.07.2013 o godz: 10:17 | Numer ID: 288269
Link nie działa/spam ?

NurCenter - internetowy sklep wędkarski i nurkowy

Firma NurCenter istnieje na polskim rynku od 2002 roku. W naszym stacjonarnym sklepie zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego sprzętu nurkowego i wędkarskiego.
Od 2009 roku NurCenter poszerzył swoją sprzedaż poprzez sklep internetowy. Zapewniamy bogaty asortyment, fachową obsługę oraz krótkie terminy realizacji. Z naszym sklepem współpracuje wielu doświadczonych wędkarzy specjalizujących się w różnych metodach połowu. Poddają testom nasz sprzęt, przekazują swoje uwagi i spostrzeżenia. My natomiast dzielimy się nimi z naszymi klientami, co gwarantuje uczciwy i rzetelny handel. Staramy się sprostać wymogom naszych klientów, a gdy w sklepie nie znajdziesz tego czego szukasz po prostu zadzwoń!!!

Sprzedajemy produkty firm: Cormoran, Robinson, Daiwa, Dega, Mikado, York, Merkury, Apel, Aqualung, Technisub, Scubatech, Posejdon, Mistrall, Hayabusa, Dragon, Shimano, Okuma

Prowadzimy również licencjonowane szkolenia nurkowe w systemie PADI w różnych kategoriach honorowane na całym świecie. Dla wędkarzy natomiast organizujemy wyprawy morskie.

Szczegóły strony nurcenter.pl:

Komentarze do strony: nurcenter.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę nurcenter.pl

NurCenter - internetowy sklep wędkarski i nurkowy
NurCenter - internetowy sklep wędkarski i nurkowy
NurCenter - internetowy sklep wędkarski i nurkowy
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: