Dodano dnia: 02.09.2014 o godz: 14:52 | Numer ID: 296407
Link nie działa/spam ?

Nowczesne schody dla domu i firmy

Nasza firma specjalizuje się w produkcji schodów wykonanych z nowoczesnych materiałów. W branży mamy już 15 lat. Dzięki znakomitej współpracy naszego biura projektów z działem produkcji możemy udoskonalać nasze schody, które są już wytwarzane z niezastosowaniem najlepszych i najnowocześniejszych dostępnych technologii.

Obecnie największą największą popularność notują wykonywane przez nas schody szklane. Schody te cechują się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością. Dzięki wykonaniu na metalowym stelażu schody mogą przybierać przeróżne kształty, łatwiej dostosowując się do danego pomieszczenia. Schody takie świetnie prezentują się zarówno w biurze jaki i w lokalu prywatnym. Możliwe jest również wykonanie schodów skalnych półkowych, które dzięki mocowaniu bezpośrednio do ściany tworzą jeszcze bardziej niepowtarzalny efekt.

Oprócz samych schodów wykonujemy także balustrady i inne niezbędne konstrukcje metalowo szklane.

Na nasze schody udzielamy 2 letniej gwarancji. Oferujemy bezpłatny pomiar i montaż z gotowych, prefabrykowanych elementów w domu u klienta. Działamy na obszarze całego kraju.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony nowoczesne-schody.pl:

Słowa kluczowe

Komentarze do strony: nowoczesne-schody.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę nowoczesne-schody.pl

Nowczesne schody dla domu i firmy
Nowczesne schody dla domu i firmy
Nowczesne schody dla domu i firmy
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: