Dodano dnia: 14.03.2014 o godz: 12:33 | Numer ID: 294047
Link nie działa/spam ?

Nieruchomości Tarnów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura nieruchomości TENDERA w Tarnowie.

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami. Znamy problemy zarówno osób oferujących swoją nieruchomość na sprzedaż lub wynajem jak i osób poszukujących atrakcyjnych ofert. Staramy się więc pośredniczyć w celu uzyskania najkorzystniejszych warunków dla obu stron transakcji.

W naszej ofercie znajdą państwo wszelkiego typu nieruchomości zlokalizowane głównie na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Posiadamy w ciągłej ofercie atrakcyjne mieszkania w Tarnowie zarówno oferowane na sprzedaż jak też oferty wynajmu. Dużą cześć naszej bazy stanowią działki budowlane i grunty rolne. Pośredniczymy w sprzedaży domów jednorodzinnych zarówno rezydencji jak i domów przeznaczonych do remontu.

Dla naszych Klientów poszukujemy nieruchomości na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Klienci szczególnie zainteresowani są zakupem gruntów rolnych o powierzchni powyżej 1ha jak i działek budowlanych w okolicach Tarnowa.

Oferujemy usługę wyceny nieruchomości wykonywaną przez rzeczoznawców lub określenie wartości rynkowej metodą porównawcza przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomości.

Szczegóły strony www.tendera.pl:

Komentarze do strony: www.tendera.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.tendera.pl

Nieruchomości Tarnów
Nieruchomości Tarnów
Nieruchomości Tarnów
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: