Dodano dnia: 26.09.2018 o godz: 20:24 | Numer ID: 314786
Link nie działa/spam ?

Laptopy i komputery poleasingowe

Komputery poleasingowe wykorzystywane wcześniej w firmach to z reguły sprzęt markowy, od podstaw projektowany i budowany z myślą o szeroko pojętej pracy w korporacji. Charakteryzują się one zazwyczaj solidniejszą konstrukcją w stosunku do urządzeń produkowanych na rynek konsumencki. Klasa biznesowa komputerów poleasingowych to lepsze materiały, trwalsza obudowa, dokładniejszy montaż oraz często bardziej funkcjonalne oprogramowanie. Ponadto komputery do zastosowań biznesowych często są wyposażane w dodatkowe funkcje zabezpieczające, niedostępne w sprzęcie dla zwykłego konsumenta - na przykład czytniki biometryczne czy kryptograficzny układ TPM. Z drugiej strony komputer poleasingowy biznesowy to nie komputer rozrywkowy, dlatego raczej nie należy oczekiwać w poleasingowych okazjach peceta z szybką kartą graficzną.

Leasing to jeden z rodzajów umowy cywilnoprawnej, w której jedna ze stron - leasingodawca - przekazuje w użytkowanie drugiej stronie - leasingobiorcy - konkretną rzecz, w zamian za opłaty w postaci rat leasingowych. Przy czym, w przeciwieństwie do zwykłych umów ratalnych, leasingodawca cały czas jest właścicielem użyczanego sprzętu. W tym sensie leasing jest po prostu formą finansowania inwestycji. Firma nie musi jednorazowo inwestować dużych środków w sprzęt komputerowy, lecz dzięki leasingowi może korzystać ze sprzętu, opłacając raty leasingowe, które można wliczyć w koszty uzyskania przychodu.

Dystrybucją i sprzedażą używanych komputerów poleasingowych zajmuje się w Polsce bardzo wiele firm. Z reguły oprócz własnych witryn internetowych, na których często dystrybutorzy tego typu sprzętu prowadzą sklep online, ogłoszenia o sprzedaży można znaleźć także w popularnych serwisach aukcyjnych i ogłoszeniowych. Oferty poleasingowe łatwo odróżnić od ofert ze zwykłym używanym sprzętem wystawianym przez osoby prywatne.

Szczegóły strony poleasingowe.org:

Słowa kluczowe

Komentarze do strony: poleasingowe.org

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę poleasingowe.org

Laptopy i komputery poleasingowe
Laptopy i komputery poleasingowe
Laptopy i komputery poleasingowe
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: