Dodano dnia: 30.05.2013 o godz: 15:32 | Numer ID: 287483
Link nie działa/spam ?

Kancelaria Notarialna Aneta Szkutnik Notariusz Warszawa

Kancelaria Notarialna urzęduje w godzinach: 9. 00 - 16. 00 (inne terminy do uzgodnienia), zlokalizowana jest w centrum Warszawy - na przeciwko siedziby Sądu Wieczystoksięgowego - w pobliżu Placu Bankowego i Teatralnego - stacja Metra Ratusz Arsenał, dojazd od Al. Solidarności i od ulicy Bielańskiej i Daniłowiczowskiej dogodny parking obok budynku Zaiksu przy ulicy Hipotecznej, udogodnienia dla osób starszych i niepełnosprawnych.
Notariusz dokonuje czynności notarialnych, jeżeli wymaga tego przepis prawa lub taka jest wola stron; typowe czynności notarialne to akty notarialne dotyczące nieruchomości: sprzedaż, kupno, darowizna, zamiana nieruchomości. Notariusz sporządza też testamenty, pełnomocnictwa, majątkowe umowy małżeńskie, protokoły zgromadzeń spółek, umowy spółek, umowy z deweloperami, poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia za zgodność z okazanym dokumentem (odpis), poświadczenie podpisu i daty pewnej.

Szczegóły strony notariusz-waw.pl:

Komentarze do strony: notariusz-waw.pl

  • Piotr napisal(a):
    Data dodania: 03 02 2020 (raport)

    Kancelarie notarialną wybrałem kierując się opiniami i z czystym sumieniem potwierdzam wszystkie dotychczasowe opinie. Dział spadku przebiegł szybko i sprawnie. Jestem zadowolony, wszystkie moje zapytania zostały starannie wytłumaczone. Wszystkim potrzebującym polecam kancelarie notarialną pani Anety Szkutnik.

  • Zosia napisal(a):
    Data dodania: 02 03 2020 (raport)

    Polecam Panią Notariusz Anetę Szkutnik, bo to bardzo dobry profesjonalista i serdeczny człowiek!!!

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę notariusz-waw.pl

Kancelaria Notarialna Aneta Szkutnik Notariusz Warszawa
Kancelaria Notarialna Aneta Szkutnik Notariusz Warszawa
Kancelaria Notarialna Aneta Szkutnik Notariusz Warszawa
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: