Dodano dnia: 20.08.2018 o godz: 12:40 | Numer ID: 314254
Link nie działa/spam ?

Gry miejskie - Kraków z Pasją

Gra miejska to coraz popularniejszy sposób na zorganizowany wypoczynek dla grup w dowolnym wieku. Zabawa polega na rywalizacji pomiędzy drużynami graczy, którzy na czas wykonują rozmaite zadania, jednocześnie poruszając się w przestrzeni miejskiej. Taka formuła pozwala uczestnikom zbudować lub zacieśnić więzi, odkryć fascynujące zakątki miasta, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Strona opisuje szerzej koncepcję gry miejskiej, a także prezentuje szereg kategorii i typów gier. Konwencja gry decyduje o wyzwaniach, jakie staną przed graczami w trakcie jej trwania. Przykładowo podczas gry kryminalnej, w której celem jest rozwiązanie zagadki morderstwa, uczestnicy mogą się spodziewać, że większość czasu spędzą na przesłuchiwaniu podejrzanych, a o zwycięstwie zadecyduje przede wszystkim zdolność logicznego myślenia i analizowania faktów.

Większość gier odbywa się w przestrzeni miejskiej, ale scenariusze mogą być zaadaptowane do realizacji nawet na niewielkiej przestrzeni, takiej jak np. teren hotelu czy nawet przydomowego ogrodu.

Obok szerokich opisów poszczególnych scenariuszy i wariantów gier miejskich, strona prezentuje także galerie zdjęć ilustrujące ich realizację w Krakowie i innych miejscowościach Małopolski.

Szczegóły strony grymiejskie.krakowa.pl:

Komentarze do strony: grymiejskie.krakowa.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę grymiejskie.krakowa.pl

Gry miejskie - Kraków z Pasją
Gry miejskie - Kraków z Pasją
Gry miejskie - Kraków z Pasją
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: