Dodano dnia: 25.11.2014 o godz: 10:38 | Numer ID: 297413
Link nie działa/spam ?

Fundacja Dwór w Podstolicach

Obiekt Dwór w Podstolicach znajduje się w cudownym budynku z końca XIX wieku, znajdującego się w sąsiedztwie trasy łączącej Poznań oraz Warszawę. Dwór znajduje się w otoczeniu parku ze stawem. Malownicza otoczenie budynku zapewnia znakomite warunki do relaksujących przechadzek. Dworek w Podstolicach stanowi oryginalne miejsce do zaaranżowania wyjątkowego ślubu, urodzin jak również innych balów okolicznościowych, świętowania szczególnych wydarzeń w towarzystwie rodziny oraz przyjaciół.

Pokoje w obiekcie są wytwornie wyposażone, a ich wnętrza zdobią przepiękne drewniane meble. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka z prysznicem. W każdym pokoju Goście mogą bezpłatnie używać wifi.

Przytulna aura pałacyku w połączeniu z dużym, otaczającym go parkiem to wyborne miejsce do aranżowania szkoleń i zgromadzeń integrujących. Duża sala szkoleniowa wraz z absolutnym wyposażeniem pozwala na organizowanie konferencji dla małych grup. Oferta naszego Dworku w Podstolicach obejmuje dodatkowo pełne wyżywienie grup szkoleniowych: śniadania, obiady i kolacje, natomiast między zajęciami zapraszamy na herbatę i kawę i domowe ciasto.

Zapraszamy do cudnego dworku, możesz spędzić z nami pamiętne chwile.


Oferujemy doskonałe miejsce na:
- andrzejki
- śluby, wesela
- urządzenie szkoleń oraz konferencji
- imprezy biznesowe
- noclegi
- koncerty live
- imprezy typu: komunia, spotkanie, urodziny

Szczegóły strony www.podstolice.pl:

Komentarze do strony: www.podstolice.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.podstolice.pl

Fundacja Dwór w Podstolicach
Fundacja Dwór w Podstolicach
Fundacja Dwór w Podstolicach
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: