Dodano dnia: 28.01.2014 o godz: 14:50 | Numer ID: 289943
Link nie działa/spam ?

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej

Centrum FreeMind to placówka świadcząca szeroki zakresu usług psychologa, psychoterapeuty, dietetyka w Warszawie. Nasi specjaliści, w oparciu o swoja wiedzę, doświadczenie praktyczne oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, profesjonalnie i efektywnie pomogą w rozwiązywaniu Państwa trudności związanych z doświadczaniem życiowych kryzysów, lęków, depresji, nerwicy, trudności wychowawczych, kryzysów partnerskich, doświadczaniu strat, nałogów, problemów z odżywianiem, a także w odkrywaniu i umacnianiu Państwa kompetencji zawodowych, społecznych oraz talentów.
Zakres Naszej oferty:

Psychoterapia dorosłych i grupowa
- konsultacja psychologiczna,
- terapia osób dorosłych,
- terapia par i małżeństw,
- terapia rodzinna,
- leczenie depresji, nerwic,
- leczenie stresu, lęku,
- terapia grupowa,
- coaching.

Psychoterapia dzieci i młodzieży
- konsultacja psychologiczna,
- terapia dzieci,
- terapia młodzieży,
- terapia grupowa.

Dietetyka, psychodietetyka
- 10 tygodniowy program odchudzający,
- konsultacja dietetyczna,
- dietetyk kobiet,
- dietetyk mężczyzn,
- dietetyk dzieci i młodzieży,
- dietoterapia w zaburzeniach odżywiania,
- dietoterapia w chorobach dietozależnych.

Terapia uzależnień dorosłych, dzieci, młodzieży
- terapia indywidualna,
- terapia grupowa,
- wsparcie i pomoc z nałogami,
- DDA.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty.
Szczegóły na stronie www. freemind. com. pl

Szczegóły strony www.freemind.com.pl:

Komentarze do strony: www.freemind.com.pl

 • enio1971 napisal(a):
  Data dodania: 09 01 2014 (raport)

  Miejsce godne polecenia. Byłem i skorzystałem z oferty Centrum FreeMind. Osoby pracujące w Centrum są godne zaufania i naprawdę potrafią pomóc. Jest to miejsce w którym bez wątpienia można znaleźć fachową poradę oraz miłą i przyjazną atmosferę. Miejsce inne niż wszystkie takie z „charakterem”. Polecam Wszystkim.

 • Jarek napisal(a):
  Data dodania: 09 01 2014 (raport)

  Super super! w swoim życiu korzystałem z różnych Specjalistów ale teraz mogę spokojnie powiedzieć że wybór FreeMind był najlepszym co mogło mi się przytrafić. Osoby tam pracujący z którymi miałem kontakt są naprawdę "Specjalistami" w swej dziedzinie. Dostałem pomoc oraz wsparcie psychologów którzy poradzili sobie z moimi problemami pomagając mi stanąć na nogi i odzyskać równowagę psychiczną. Dzięki fantastycznemu wsparciu oraz miłej i przyjaznej atmosferze mogę polecić każdemu kto chce a nie może się zdecydować. Jeśli mogę coś jeszcze dodać to lokalizacja FreeMind który znajduje się w samym centrum Warszawy zaraz przy Nowym Świecie...hmmm lepiej być nie może. Pozdrawiam i zachęcam do skorzystania z pomocy Centrum.

 • bartek napisal(a):
  Data dodania: 10 01 2014 (raport)

  Skorzystałem z oferty terapii grupowej w Centrum FreeMind. Polecam wszystkim taką formę terapii. Dietetyczki pracujące w centrum są fantastyczne a efekty ich pracy widać już po kilku sesjach.

 • zaik36 napisal(a):
  Data dodania: 27 01 2014 (raport)

  Centrum posiada specjalistów z zakresu psychoterapii. Osobiście miałem okazję się o tym przekonać. Wystarczyły mi dwie, trzy wizyty, aby zrozumieć w czym jest problem i jak sobie z nimi radzić samemu. Kilka cennych wskazówek i rad pozwoliły mi cieszyć się każdym dniem jak dawniej. Naprawdę niesamowita poprawa i sposobu myślenia. To

 • Martyna napisal(a):
  Data dodania: 28 01 2014 (raport)

  Dieta okazała się skuteczna, a skorzystanie z tego Centrum okazało się bardzo trafne. Bardzo miła atmosfera podczas wszystkich wizyt, a co najwazniejsze skuteczna dieta. Czytając opinie agi zgadzam sie z nią w zupełności. Sama dieta, (co wydawało mi się nie do przyjęcia dla mnie przy sposobie odżywiania jaki miałam), okazała się nie takim wcale dużym wyzwaniem. Posiłki które przygotowywałam według zaleceń dietetyka były smaczne i mocno zróżnicowane. A wieć nie znudziły mi się do tej port. Polecam taką indywidualną z dietetykę "terapię" dosotosowaną do nawyków żywieniowych, trybu dnia itd.

 • alina napisal(a):
  Data dodania: 31 01 2014 (raport)

  Polecam wszystkim którzy myślą o odchudzaniu. Centrum posiada naprawdę bardzo dobrych dietetyków. Na moim przykładzie 15 kg mniej przy zastosowaniu się do rad Pani dietetyk. Dieta dostosowana do mnie okazała się naprawdę skuteczna.

 • Julia napisal(a):
  Data dodania: 31 01 2014 (raport)

  Polecam terapie dla małżeństw. Kryzys w związku po kilkunastu latach okazał sie na tyle trudny dla nas obojga, że zdecydowaliśmy sie na terapie. Nie łatwo jest znaleźć miejsce godne zaufania. Poleciła nam je znajoma osoba ktora z efektów terapii była bardzo zadowolona. Skorzystaliśmy i nie żałujemy tej decyzji. Związek przetrwał, wprawdzie uczymy sie siebie nawzajem od nowa ale najważniejsze ze jesteśmy w tym razem.

 • MARIA napisal(a):
  Data dodania: 06 02 2014 (raport)

  Świetne miejsce i podejście do pacjenta która mnie wraz z mężem ujęło. Terapia par okazała się skuteczna.

 • mateusz k napisal(a):
  Data dodania: 11 02 2014 (raport)

  Pani Małgosi została mi polecona przez kilku znajomych. Wahałem się bardzo długo przed spotkaniem, ta niepewność i sceptyczne podejście ale zdecydowałem się. Po wszystkim wiem że nie potrzebnie się denerwowałem. Skuteczna pomoc, cierpliwość do mojej osoby i miła atmosfera pozwoliła przełamać barierę niepewności. A sama terapia hmmm naprawdę udana.Pani Małgosia wykazała się dużym profesjonalizmem i wiedzą. Pozdrawiam Panią Małgosię i polecam dalej jako psychologa który naprawdę potrafi pomóc.

 • Aneta R napisal(a):
  Data dodania: 18 03 2014 (raport)

  Polecam dietoterapię dla osób z zaburzeniami odżywiania. Mi pomogła ale to dzięki zasłudze wspaniałego dietetyka centrum u którego byłam. Efekty po miesiącu już były i za to dziękuje. A byłam u wielu specjalistów ale niestety nieskutecznie.

 • MajaB napisal(a):
  Data dodania: 20 03 2014 (raport)

  Do centrum FreeMind Dietetyka trafiłem z polecenia. Miałem do zrzucenia 20kg, które zdobyłem ciężką pracą po godzinach. Udało się wspólnie z dietetykiem dostosować cele zrzucenia 15kg do mojego trybu życia i możliwości finansowych, co jest dla mnie bardzo ważne i cenne, bo obawiałem się kolejnych niezrealizowanych diet a już na kilku byłem i ponosiłem fiasko. Po 2 miesiącach, czyli 2 spotkaniach pożegnałem 6kg i stare dziny.

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.freemind.com.pl

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej
FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej
FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

Wroclaw (125), praca (72), hotel (97), ślub (96), strony www (99), Adwokat (69), usługi (99), biznes (87), biuro rachunkowe (75), strony internetowe (86), zdrowie (125), mieszkania (70), uroda (86), kosmetyki (68), szkolenia (103), Lodz (79), apartamenty (85), fotografia ślubna (81), praca" (72), uslugi (74), hotele (80), blog (100), Warszawa (244), wakacje (91), Warszawa. (82), pozycjonowanie stron (79), meble (100), turystyka (80), katalog stron (104), Kraków (159), zdjęcia ślubne (72), Sklep (127), pozycjonowanie (175), transport (95), gdańsk (69), nieruchomości (120), sklep internetowy. (82), Wesele (107), finanse (117), reklama (121)