Dodano dnia: 16.05.2014 o godz: 22:37 | Numer ID: 294945
Link nie działa/spam ?

Fotografia ślubna, okolicznościowa - Michał Kowalski

Najwyższej jakości zdjęcia to nie tylko wierny zapis najważniejszych wydarzeń, ale również odpowiednie kadrowanie, operowanie światłem, filtrami, a także wybranie momentu, który po jednym spojrzeniu będzie w stanie oddać charakter i nastrój danej chwili.

Studio fotograficzne oferuje profesjonalne fotografie, które nawet po kilku latach z chęcią każdy będzie mógł obejrzeć i przypomnieć sobie najważniejsze momenty w życiu.

Fotografia ślubna to nie tylko mój sposób na życie, ale również pasja i hobby. Wszystkie zlecenia traktuję indywidualnie i wykonuję je z pełnym zaangażowaniem. Jedną z moich usług są zdjęcia ślubne.

Wszystkim Młodym Parom mam do zaoferowania wysokiej jakości profesjonalne zdjęcia z przygotowań do ślubu, samej ceremonii ślubnej oraz wesela. Wykonuję również zdjęcia w plenerze. Odpowiednie miejsce mogą wybrać Państwo Młodzi, jednak warto zaufać profesjonaliście i dla mnie powierzyć podjęcie decyzji.

Dysponuję odpowiednim doświadczeniem, sprzętem i umiejętnościami, które powinien posiadać każdy szanujący się fotograf. Chrzanów jest miejscem mojej pracy, jednak gdy zajdzie taka konieczność podejmę się zlecenia w każdym zakątku kraju.

Szczegóły strony www.michalkowalski.pl:

Komentarze do strony: www.michalkowalski.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.michalkowalski.pl

Fotografia ślubna, okolicznościowa - Michał Kowalski
Fotografia ślubna, okolicznościowa - Michał Kowalski
Fotografia ślubna, okolicznościowa - Michał Kowalski
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: